Únor 2010

You´ll never see me again 19

28. února 2010 v 14:50 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 19


Tak a je tu další díleček.....snad se vám bude líbit......KIRSTEN

"Sakuro! To v tobě srdce za poslední rok úplně zkamenělo? To nic necítíš, když nás tu vidíš po roce?" řekl Sasuke a přišel ke mně. Dívala jsem se mu do očí. Ani jeden sval v obličeji se mi nepohnul. Byla jsem totálně kamenná. "Opravdu nic necítíš?" zašeptal a políbil mě. Dala jsem hlavu na bok a odstoupila od něj. Udělala jsem pár pečetí a zavřela oči.
"Promiňte…." Zašeptala jsem a země se zatřásla. Byl to tak velký otřes, že to Sasukeho povalilo na zem.
"To nás chceš zabít!!!!????" řval Naruto. Rychle skočil pro Sasukeho a zase zpět do bezpečné vzdálenosti. Když tohle Naruto řekl, země se uklidnila a já otevřela oči.
"Nevím proč bych vás měla zabíjet. Neohrožujete mě." Najednou se u jejich nohou vynořil kořen. Bylo to celkem rychle, takže teď je to povalilo na zem oba dva. Seděli na zadku a dívali se na kořen, dvakrát tak větší než oni. Sehnul se k nim, do výšky jejich hlavy. Jeho konec držel nějaký svitek.
"Tohle je to jediné co pro vesnici můžu udělat." Řekla jsem. Naruto se natáhl po svitku a vzal si ho do ruky. Pak kořen opět zmizel pod zemí. Sasuke svitek hned poznal.
"Ty nám dáváš svitek s tím lékařským jutsu?" divil se.
"Sám si mi říkal, že jedině tohle jutsu zachrání ty nemocné. Tak ho dej Tsunade. Naučí se ho a pak vyléčí zraněné."

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 4

28. února 2010 v 14:44 | Bomballurina |  Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 4


Druhý den se Sasuke probudil jako první a polibkem Sakuru vzbudil. "Honem vstávej musíme jít trénovat." " A proč?" zeptala se rozespale Sakura. Sasuke se nad ní přiblížil a řekl: "I když budeš v nemocnici, budeš připravená, to kdyby náhodou" a odtáhl se. Jakmile se nasnídali, Sasuke zatáhl Sakuru do sklepení a tam začali bojovat. Síly byly hodně vyrovnané, ale pokaždé vyhrál Sasuke. Takhle bojovali až do oběda. Sakura šla potom dělat oběd a Sasuke jí pomáhal, míchal polévku. Zničehonic Sakura vytáhla vařečku a namířila na Sasukeho: " Braň se" Sasuke se zasmál a začal se Sakurou šermovat. Tenhle turnaj vyhrála Sakura. Po obědě se zase zašili do sklepení a zase bojovali. Sasuke už měl problémy, a tak asi dva zápasy z pěti vyhrála sakura. Bojovali až do půl deváté. Sasuke to ukončil a šel se vysprchovat. Sakura mezitím s pomocí síly země uklidila sklepení, jakmile jí Sasuke uvolnil koupelnu, šla se vysprchovat zase ona. Vzala na sebe župan, protože si uvědomila, že má pyžamo v ložnici. Tam už ale byl Sasuke. Měl na sobě jen spodní část pyžama. "P-promiň Sasuke já hned jdu, jen jsem si zapomněla pyžamo" a chtěla odejít, ale Sasuke jí chytil a zezadu jí objal. "

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 5

28. února 2010 v 14:35 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 5


V Konoze: Obyčejné,krásné ráno. Ale je opravdu,tak obyčejné? Tým 7 má trénink. Docela obvyklý,ale teď přijde to hlavní. Kakashi si místo Icha Icha paradoxe čte Pohádky na dobrou noc pro děti od 2 do 3 let. Celý tým na něj kouká jak na blázna(což tedy je,to víte po tom povídání se stromem). ,,I na

You´ll never see me again 18

26. února 2010 v 18:26 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 18


Moc se omlouvám, že píšu takovéhle krátké díly.....ale teď nemám moc času....vždycky to napíšu na rychlo v nějakém časovém intervalu, co mi zbyde.....takže ještě jednou se moc moc omlouvám.....KIRSTEN

Nastal den D. konečně jsem mohla vyrazit za pomstou. Poslední rok jsem hodně trénovala, takže jsem si byla jistá, že je zabiju. Seděla jsem na své posteli a v prstech jsem si hrála s prstenem, který má v sobě tolik vzpomínek. Úsměv a veškeré city se vytratili. Necítila jsem absolutně nic. Ale to už hodně dlouho. Bude to půl roku. Od onoho incidentu jsem se totálně uzavřela do sebe. Asi nevíte o co jde že? Tak tedy dobrá. Povyprávím vám to cestou do té vesničky. Řeknu vám další hnusný zážitek, další špatný konec , další zklamání v mém životě.

You´ll never see me again 17

24. února 2010 v 15:52 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 17


Kluci se z nich chtěli dostat, ale nešlo to. Kývla jsem na Tobiho a vydali jsme se zpět do sídla.
"To si myslíš, že tě necháme jen tak odejít?" zařval Naruto.
"A co chceš dělat? Jsi chycen v kořenech." Odpověděla jsem mu. On si jenom vzdychl.
"Tahle technika mě už začíná štvát! Možná že dneska ještě odejdeš, ale příjde den a my tě do vesnice dostaneme."
"Fajn. Když si to myslíte, že vám to vyjde tak vám v tom nebudu bránit." Řekla jsem a vyrazila pryč. Tobi mě následoval, ale bylo mi tu něco divné. Že by se nechali chytit do mé techniky, kterou už jednou viděli? Něco tu nehraje. Ale zatím necítím nic podezřelého a stromy také nic nehlásí. Uvidím co se z toho vyvrbí. K večeru jsme se dostali do naší skrýše. Peinovi jsem odnesla svitek, podala hlášení, najedla se a odešla do pokoje, kde mě pak navštívila Konan. Bavili jsme se ovšem možném až do noci. Pak jsme obě zalehly do postele a spaly.

Návštěvnost od 15.2. - 21.2.2010

24. února 2010 v 13:01 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 200
Utery: 203
Streda: 208
Ctvrtek: 192
Patek: 209
Sobota: 260
Nedele: 259

Celkem: 1531

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 3

24. února 2010 v 12:57 | Bomballurina |  Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 3


Nesly velké talíře s exotickým jídlem. " To nesníme" ozval se Yuri. " Tak to máte smůlu budete tu tak dlouho, dokud to celé nesníte." Řekla právě Ten - Ten. Postavily se Každá za jednoho kluka a držely nad nimi stráž dokud to nesnědli. Po umytí nádobí si kluci šli s holkama odpočinout, až na Sasukeho. Ten šel do bazénu, dát si ještě pár koleček. " Nevíte, kde je Sasuke?" zeptala se Ten-ten " Už začíná ten pořad o ninjech na který se těšil." " Já se půjdu po něm podívat" nabídla se Sakura a šla ven. " Sakura má Sasukeho furt ráda" řekla Ino " Jen si to nechce přiznat" dokončil Konkurou a políbil Ino na tvář. " Sasuke?! Sasuke?!" volala Sakura. V tom jí nikdo ze zadu chytil, přikryl jí rukou pusu a odtáhnul do stínu. Byl to Sasuke. Pošeptal jí: "Pustím tě, když budeš zticha. A zůstaneš tady a ani se nehneš." Sakura kývla a Sasuke pomalu vyšel ze stínu. Držel v ruce kunai a mrštně ho hodil o protější strom. Ze stromu spadl zamaskovaný ninja. V mžiku z něj spadla celá banda a vyrazila na Sasukeho.

šlohnutý věci a jeden únos - Noriko Nakoto

24. února 2010 v 12:50 | Noriko Nakuto |  vaše jednorázovky
Šlohnutý věci a jeden únos (jednorázovka věnovaná mé kamarádce Ádi)

Jednoho dne se naši Akáci nudili. ,,Co budeme dělat,co budeme sakra dělat"mumlal si Pein ,,Takže pánové" začal Pein ,,Ehm"odkašlala si Konan

Bez tebe žít nebudu - Noriko Nakoto

24. února 2010 v 12:44 | Noriko Nakoto |  vaše jednorázovky
Bez tebe žít nebudu
( jednorázovka věnovaná mé kamarádce Verči)


Byl krásný večer. U jednoho krásného jezera seděl muž. Seděl a přemýšlel,přitom upíral svůj zrak na jezero. Přemýšlel o všem,co za svůj život udělal. Jak zradil své kamarády,utekl z vesnice a mnoho dalších věcí. V hlavě se mu ovšem vybavovala tvář dívky. Velice krásné dívky. Ta dívka měla jemné růžové vlasy a krásné smaragdové oči. Přepadla ho hrozná chuť vrátit se. Ano,vrátit se za svými přáteli a za onou dívkou. Ale,také se musí vrátit,aby ochránil vesnici a taky tu dívku. Proč? Důvody měl hned dva. První byl,že chtěl vidět své přátelé. Druhý jeho učitel Orochimaru chtěl celou Konohu zničit. Rozhodl se. Musí se vrátit. Vstal a rozběhl se směr domov. Cestoval dlouho. Asi chvíli po poledni už viděl bránu své vesnice. Na nic nečekal a rozběhl se k úřadu Hokage. ,,Dále" ozvalo se když zaklepal na dveře. Otevřel dveře a vešel. ,,Dobrý den lady Hokage"řekl Sasuke ,,Ten hlas,to není možné"pomyslela si Tsunade. Okamžitě odtrhla zrak od papírů. ,,Sasuke Uchiha…..co tu děláš?"zeptala se když se vzpamatovala ,,Chtěl bych se vrátit do

You´ll never see me again 16

20. února 2010 v 13:17 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 16


Do našeho sídla jsme se dostali celkem rychle. Itachi hned zmizel ve svém pokoji a mě dal za úkol o všem informovat Peina. Zrovna dvakrát jsem šťastná nebyla, ale nic jsem nenadělala. Vydala jsem se tedy k Peinovi. Zaklepala jsem na kancelář a vešla.
"Jsme zpět z mise. Mám prsten a stihla jsem i bojovat s bývalými přáteli." Řekla jsem a ukázala sem na čelenku.
"Výborně. Ukaž mi ten prsten." Vyndala jsem ho z kapsy a podala mu ho. Chvíli si ho prohlížel.
"Kde si ho našla?"

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 2

20. února 2010 v 13:15 | Bomballurina |  Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 2


Sasuke kývnul chytil Sakuru za ruku a pomocí jutsu jí přemístil až před její dům. Tam se rozloučili a Sasuke odešel.
Dorazil domů. Na stole uviděl dopis. Pomalu ho otevřel. Stálo v něm:

Milý Sasuke, velmi si mě zklamal, že si ode mě odešel. Dneska tě mí nejlepší ninjové špehovali. To co jsi dneska zažil v tom bazénu bylo to poslední, protože tě zabiju a užiju si se Sakurou jako první , protože jsi odešel hlavně kvůli ní. A aby si věděl, že nejsem tak krutý, dovolím ti aby ses na ní a na mě díval jak ona trpí. Pak tě teprve zabiju. A útok na Konohu trochu pozměníme přijdu už v pondělí, abys měl dostatek času se na mě připravit a říct jí co jí čeká, aby se na to psychicky a možná i fyzicky připravila, protože šetřit jí nebudu.

OrochimaruBlázinec nebo (ne)normální vesnice? 4

20. února 2010 v 13:07 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice?


V Konoze: Tsunade seděla ve své kanceláři a popíjela saké. ,,Ze Suny jsme poslední dobou nedostali žadné zprávy,že by se už i Garra zbláznil?" řekla a zase se napila. Jiraya opět sledoval dívky,jedna si ho ovšem všimla a tak dostal bezplatný výlet celou Konohou (a ještě k tomu z ptačí perspektivy). Tým 7 zase trénoval. Naruto si zase stěžoval na Icha Icha paradoxe. Vyřešilo se to jednoduše. Sakura ho zmlátila a byl klid. Sasuke a Kakashi se museli usmát. Naruto opět odešel naštvaný. ,,Achjo,už je jak jeho kámoš Garra"řekl Sasuke ,,Jo,to je a jsou nějaký novinky?"zeptala se Sakura ,,Nic nového se tam ani neděje"odpověděl Kakashi ,,Hm to by mě zajímalo,co se tam teď děje"řekla si Sakura potichu.


You´ll never see me again 15

17. února 2010 v 16:45 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 15


Omlouvám se, ale tento díleček je trošku kratší než ostatní....ale i tak doufám, že se bude líbit....KIRSTEN

Vždy jsem dala na bok jen hlavu a kunai přeletěl. Tělem jsem se ani nepohnula. Poslední kunai, který ji zbyl pevně chytla a mířila si to přímo proti mně. Itachi učinil jen poznámku, kterou jsem slyšela jak já tak i sasuke s Narutem a musím přiznat, že mě i potěšila.
"Je to bláznivá holka, když útočí na Sakuru takhle přímo. Z tohohle nevyvázne živá."
Soustředila jsem se jen na tu Babínu. Letěla proti mně, jako kdybych snad byla genin a nic neuměla. To si vážně myslí, že mě porazí jen tímhle? To už dlouho ne! Byla blízko jen pár metrů, ale já jsem pořád do rukou nebrala žádnou zbraň. Jen sem se na ní s nuděným pohledem dívala. To bylo tak všechno. Už byla u mě a napřahovala se, aby mě udeřila. Myslela si, že má vyhráno, ale opak byl pravdou. Metr přede mnou se zastavila. I když vlastně ani nechtěla. Prostě ji zastavily mé kořeny, které se vynořili ze země. Obmotaly se jí kolem pasu a vyzvedly ji nad zem.

You´ll never see me again 14

15. února 2010 v 17:43 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 14


Itachi se podíval na mě a vykulil oči. Opravdu se za mými zády objevili tři ninjové. Jeho překvapení netrvalo ale moc dlouho. Po chvíli se jen trošku pousmál a pak nasadil zase ten jeho arogantní a egoistický výraz. Pořád jsem stála k němu čelem a k těm neznámým ninjům zády. Ani jsem neměla chuť se k nim otáčet. Moc dobře jsem věděla kdo to je. Poznala jsem dvě čakry, ale ta třetí mi byla neznámá. Nikdy v životě jsem ji necítila.
"Konečně jsme tě našli……Sakuro." Řekl podobný hlas jako mého společníka. Pousmála jsem se a pomalu se k nim otočila.

Návštěvnost od 8.2 - 14.2.2010

15. února 2010 v 15:27 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 196
Utery: 197
Streda: 203
Ctvrtek: 194
Patek: 213
Sobota: 236
Nedele: 229

Celkem: 1468

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 3

15. února 2010 v 15:25 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 3


Všichni se už těšili na tu velkou kalbu. Večer Naruto přišel pro Hinatu a Sasuke pro Sakuru. Nezapomněli si vzít s sebou picí průkaz. Když tam došli už tam bylo přes 11 000 láhví saké. Sedli si a začali pít. Zachvěli všichni začali zpívat na na karaoke písničky. Všichni se dobře bavili,přilbě se usmívali a byli hlavně zlití (tedy kromě Hinaty,Naruta,Sasukeho a Sakury,ti byli ještě docela střízliví). Když kalba skončila všichni šli domů.


I v temnotě je láska 22 (Konec)

15. února 2010 v 15:18 | Saky Uchiha |  I v temnotě je láska

I v tenotě je láska 22 (Konec)


,,Co to" chtěl promluvit Itachi ale někdo ho praštil a on upadl do bezvědomí. Byla to dlouhá doba, než dokázal znova otevřít oči. Ale ani to nebylo bez problémů. Hned jak je otevřel, musel je znova zavřít, jelikož ho to neznámé světlo dosti oslepovalo. Ale po minutě je v klidu mohl otevřít a to co viděl ho dosti překvapilo. Před ním stála Sakura a hned jak zpozorovala, že má otevřené oči a je vzhůru, padla mu okolo krku až měl pocit že ho uškrtí. Jemně ji chytl za ruku a odstrčil ji od sebe. ,,Co se děje a kde to jsem" vyptával se Itachi nepříjemným tonem a pohledem

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 1

14. února 2010 v 12:08 | Bomballurina |  Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 1
Tak a je tu další povídka, kterou píše Bomballurina......Je to zajímavá povídka....:-)


Bylo nádherné letní odpoledne. Sakura ležela u bazénu a jen tak se opalovala. Ve vodě si hráli Naruto s Hinatou. "Sakuro, pojď taky do vody" zakřičel Naruto a postříkal ji. Sakura se zvedla, že skočí za Narutem a utopí ho. Ale právě se objevil Kakashi sensei. "Nerad vás vyrušuji, ale za 3 minuty začíná trénink" po těchto slovech zmizel. "Teda ten Kakashi mě začíná štvát od té doby co Sasuke odešel trénujeme čím dál víc" byl naštvaný Naruto, ještě než vyšel z bazénu, tak se ještě obrátil na Hinatu a šibalsky na ní mrkl: "Ten vodní souboj dokončíme" a pomocí jutsu se přemístil. Sakura se oblékla do své růžové sukně a červeného trička. Zatímco se Sakura oblíkala přišla k ní Hinata. "Sakuro?! Myslíš, že se Narutovi líbím?" Sakura se na ní mile usmála a kývla jí. Od odchodu Sasukeho se z nich staly nejlepší kamarádky. A taky zmizela. Hinata si lehla na lehátko a opalovala se.

You´ll never see me again 13

13. února 2010 v 19:15 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 13


Uslyšela jsem hlasy. Hádaly se. Bylo jich pět. Teda alespoň myslím. Nemohla jsem otevřít oči a zkontrolovat to. Mé víčka byly moc těžké. Nemohla jsem ani pootevřít ústa a zeptat se. Bylo to jako bych svému tělu nevládla, jen byla uvnitř něj zamčená a nemohla převzít kontrolu. Mohla jsem jen poslouchat.
"Sakra co tě to napadlo!!! Měl si s ní trénovat a né ji takhle zmrzačit. Má vážné zranění, které já vyléčit neumím. Jediná šance jak ji z toho dostat je, že se probere a uzdraví se sama, ale zatím to není možné!!! Vždyť si ji málem zabil." Řval něčí dívčí hlas. Poznala jsem ho hned. Byla to Konan.

Blázinec nebo (ne)normální vesnice 2

13. února 2010 v 12:59 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice 2Už se blížil k bráně Konohy. Před bránou uviděl ležet opilého Shikamara, kterého určitě přejel nejeden vůz. Pomohl Shikamarovi na nohy a mířil si to k úřadu Hokageho. Po cestě uviděl Kibu,kterému určitě ale opravdu určitě přeskočilo. Běhal a skákal po čtyřech stejně jako jeho pes Akamaru. Za ním šla jeho matka a házela mu kost,kterou ji pak přinášel. Sasuke se na něj podíval jako na blázna a myslel si ,,že by to bylo tím saké jak o tom mluvila Sakura?". Přišel až k úřadu kde bylo vedle dveří napsáno:Nikdy si nezačínejte s Listovou,ale hlavně se mnou pátou Hokage a také největší ožrankyní světa hahaha.
Když si to přečetl, myslel že ho klepne. Vešel a zaklepal na dveře kanceláře.