Březen 2010

Pozastavuju blog!!!!

29. března 2010 v 0:15 | Kirsten |  Oznámení
Ahojik,
je mi to moc líto, ale musím pozastavit blog. Za půl hodiny odjíždím na tři týdny do Španělska a tam rozhodně nebudu mít čas na psaní a nebo tak. Jemi to moc líto, ale je to tak. Nevím kdy svou činnost na tomhle blogu obnovím, protože jak přijedu, budu muset dohánět školu a tři týdny je opravdu moc. To doufám chápete. Můj odjezd je také důvodem, proč jsem ukončila svou povídku You´ll never see me again. Snad mi to odpustíte......KIRSTEN

You´ll never see me again 25 - Konec

29. března 2010 v 0:12 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 25


Tak a je to tady....další konec mé povídky....snad se vám tahle povídka líbila.....a byla bych moc ráda, kdyby jsme mi ji okomentovali.....díky mocko KIRSTEN

Po měsíci mě pustili z nemocnice. Vzala jsem si své věci, které mi sestřičky daly a vyšla jsem ven z nemocnice. Podívala jsem se na nebe, které bylo krásně modré. Ani jeden jediný mráček. Pak jsem sklopila hlavu a uviděla jsem Naruta a Sasukeho. Stáli oproti mě.
"Přišli jsem pro tebe Sakuro. Máme tě odvést Hokage-sama." Řekl Sasuke. Já jen kývla a šla jsem za nima. Za pár chvil jsme došli před kancelář. Naruto zaklepal a po vyzvání jsme vstoupli dovnitř.

Narozeniny - od Ryko Sasaki

23. března 2010 v 17:56 | Ryko Sasaki |  vaše jednorázovky

NAROZENINY - Ryko Sasaki

Je ráno jako každé jiné,a Kakashiho v posteli budí zpívání ptáků.
Pomalu vstává z vyhřáte postele a vydá se do koupelny ,kde bude dělat svou ranní hygienu.
Když vešel s koupelny tak si na něco vzpomněl.: "Hm,dlouho už jsem netrénoval".
Na nic neváhal ,oblékl se a mířil si to na cvičiště.
Po hodině trénování ho to trochu vyčerpalo a tak si sednul pod strom a chtěl si číst svoje Icha Icha paradoxe,když v tom mu z knihy vypadla obálka.

Návštěvnost od 15.3 - 21.3.2010

23. března 2010 v 17:52 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.3. 2010 - 21.3. 2010) je:
Pondeli: 169
Utery: 192
Streda: 173
Ctvrtek: 169
Patek: 173
Sobota: 199
Nedele: 228

Celkem: 1303

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 8

21. března 2010 v 16:02 | Noroko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 8

Orochimarovo strapění. Myslíte si,že už větší trapnější věc než jeho velká touha ovládnout svět být nemůže? Tak to jste na omylu. Dnes udělá tolik trapáren že až. Tak si užijte tento díl až do dna J.
Oroimbecil: Orochimaru přecházel sem a tam a Kabuto z něho byl na nervy. ,,Já blb,blb,blb proč sem mu jenom začal sloužit já sem ale blbec. Grr. Teď jsem mohl mět vilu,novou káru a pracovat jako politik. Prachy velký a skoro za nic. Proč jenom já!!!!!!!!!!!" myslel si chudák Kabuto,který chodil k psychiatrovi,kvůli snům o hadech,zabíjení želv a další ničení UPP-unikátní pošahané přírody(na to kde sem to vzala se mě fakt neptejte a mimochodem za tyto sny vděčí oroebilovi se kterým musí spat,oro se totiž bojí spat sám a tak Kabuto přišel i o to poslední co měl svoje,svoji pohodlnou postel.) Oro konečně přestal chodit sem a tam. A začal brečet. ,,Proč tu už není můj Sasánek bééééééééé"brečel ,,Jsi zločinec a ne malá holčička

You´ll never see me again 24

21. března 2010 v 15:52 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 24

Nevím co se to semnou děje. Temnota do které jsem padala se najednou rozjasňuje. Bílé světlo rozhání tmu, která mě obklopuje. Musím přivřít oči. Světlo je až moc ostré. Po nějaké chvíli uslyším i zvuk stroje. Že bych se znovu vyhla smrti? Opravdu mám ještě nějaký úkol v tomhle světě? To mě vážně země nechce? Tolikrát jsem se vyhnula smrti. Je to až nemožné. Pomalu se probouzím. Otevírám mé oči. První co uvidím je strop. Je mi až moc povědomý. Pootočím hlavu a vidím různé přístroje na kterých jsem napojená. Popravdě jsem zděšená. Nejsem v nemocnici. To vím určitě. Něco mi tu nesedí. Najednou se otevřou dveře a do pokoje vejde Kabuto.

You´ll never see me again 23

20. března 2010 v 13:08 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 23

Moc moc moc se omlouvám, že je tu dílek až po takové době.....ale nemám vůbec čas.....takže doufám, že se vám bude líbit.....KIRSTEN
"Já věděla, že to nebude jen tak! Jsi nastrčená." Řekla Tsunade a bylo vidět, že zklamání je opravdu velké. Podívala jsem se na ni. Chvíli jsem se ji dívala do očí. Viděla jsem v nich vztek. Pak jsem svůj pohled stočila zpět na Tobiho.
"Tobi pusť mě." Řekla jsem mu. On pokýval hlavou na souhlas.
"Dej mi tu ampulku, kterou hlídáš." Řekla jsem mu milým hlasem.
"Cože? Snad ji nechcete použít!!!" řekl překvapeně a dal mi ji.
"Jaká ampulka? O čem to mluví Tobi?" vyzvídal hned Pein.
"Eeeeee……nooooo……víte…." Nemohl se vymáčknout. A tak jsem promluvila já.

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 7

16. března 2010 v 20:21 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 7

Vítejte u dalšího dílu. Dnes se dozvíme jak nebezpečný je mor v Suně,co se stane když Orochimarova důstojnost klesne a bude nucen udělat pro něho samého velmi ztrapňující věc. TAK TO ROZJEDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suna: Pro zopakování. Zde převládá naprostá demence. Nej jsou Kazekage a jeho jeden a půl sourozence (u Temi to je jenom dopoledne pak je vcelku normální takže počítejme jako půlku).

Návštěvnost 8.3 - 14.3.2O10

16. března 2010 v 20:14 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (8.3. 2010 - 14.3. 2010) je:
Pondeli: 202
Utery: 202
Streda: 228
Ctvrtek: 202
Patek: 215
Sobota: 230
Nedele: 219

Celkem: 1498

You´ll never see me again 22

13. března 2010 v 16:41 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 22


Po delší době je tu další díleček......moc se omlouvám že sem ho nepřidala dříve.....KIRSTEN

Slyšela jsem hlasy. Hlasy které mi byly povědomé. Pořád se přibližovaly. Byla jsem mrtvá? A nebo živá? Co se semnou stalo. Nepamatuju si to. Nevím proč jsem v tomhle stavu. Nevím kde jsem. Chci otevřít oči. Hrozně moc chci. A také se mi to trochu povedlo. Malá škvírka se udělala mezi víčky. Ale stejně jsem viděla jen bílé ostré světlo. Nestačilo mi to. Chtěla jsem vidět více. Ale nešlo to. Chtěla jsem pohnout rukou, ale obrovská bolest ovládla mé tělo. Nešlo to. Vůbec nic jsem nemohla dělat. Nic. Byla jsem bezmocná.
"Pootevřela oči!!!" zařval někdo.
"Rychle běžte pro Tsunade-sama!" zařval druhý. Za pár minut už u mě byla. Slyšela jsem jak se baví s těma dvěma.

Akatsuki závisláci bez práce

12. března 2010 v 14:01 | Noriko Nakoto |  vaše jednorázovky
Akatsuki závisláci bez práce

(jednorázovka věnovaná mé kamarádce Terce)
Jednorázovka o tom,co se stane,když Akáči budou bez práce.Tak si ji užijte :)

Akáči se vzbudili,ale nebyli moc štastní. Neměli co na práci. Šli do šéfova kanclu. ,,Takhle už to dál nejde"křičeli jeden přes druhého ,,Ale no tak to nějak zvládnem"uklidňoval je Pein ,,To si říkal taky,když jsem si stěžovala že musím prat. Říkals že dospějí a budou si prat sami a co se stalo. No samozřejmě že nic. Furt peru já ale už vám na to s**u."rozkřičela se Konan ,,Klid,klid zítra vám vymyslím něco náhradního" Řekl Pein ,,Jen aby"vzdychli všichniNavštěvnost od 1.3 - 7.3.2010

12. března 2010 v 13:57 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010) je:
Pondeli: 205
Utery: 193
Streda: 190
Ctvrtek: 209
Patek: 218
Sobota: 238
Nedele: 240

Celkem: 1493

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 6

7. března 2010 v 16:04 | Noriko Nakoto |  Blázinec nebo (ne)normální vesnice?

Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 6


V Konoze: Babča Tsunade se probudila. Svojí ne zrovna nejmenší hromádku dřeva si už dořezala. Párkrát zamrkala a konečně otevřela oči. Pohled ji padl na velkou hromadu papírů. Teď už měla oči do široka otevřené. ,,Papíry. Zase papíry. Už toho mám pokrk. Samý papíry. Kdo to má furt vyřizovat. Papíry. Pořád jen samý papíry. Kdy už skončí moje utrpení" naříkala Tsunade. Hned ale věděla,co ji postaví na nohy. Přišla ke skříni. Nikde žádný saké. Přišla k poličkám. Zase nic. Přišla k regálům. Zase nic. Přišla tedy ke své tajné skrýši. Tohle už byl pro ni vrchol.

You´ll never see me again 21

7. března 2010 v 15:58 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 21


Ráno jak jsem řekla jsem se hned vydala zpátky. Čakru jsem měla jen z půlky obnovenou. Asi jsem pořád vyčerpaná, ale já to neřešila. Musím co nejdříve dostat ten svitek zpět. Dostala jsem se tam celkem rychle. Ale když jsem byla u Orochimarova sídla viděla jsem jeho a Kabuta jak bojují s někým, koho jsem tu vůbec nečekala. Když jsem se vzpamatovala z toho šoku, musela jsem popřemýšlet nad Orochimarem. Vždyť Kabuto říkal, že potřebuje vyléčit, tak jak to že může v klidu bojovat. Vrtalo mi to hlavou.
"Kde je Sakura-chan!!! Co jsi s ní udělal" řval Naruto. Samozřejmě on jako první vypění a útočí.
"Sakura už tu s náma není! Utekla jako zbabělec. Ale hlavní je, že nám tu nechala něco, co je mnohem důležitější než ona." Řekl Kabuto a začal se smát. Sasuke se zamračil.

You´ll never see me again 20

3. března 2010 v 19:32 | Kirsten |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 20


Omlouvám se, že je tento díl krátký....ale nemám moc času....KIRSTEN

Musela jsem rychle pryč. Nohy mě ale více neudržely a já spadla na zem. Už jsem jen slyšela rychlé kroky, které se přibližovaly. Chtěla jsem se hnout ale nešlo to. Ležela jsem a představovala si svůj konec, svou popravu. Když jsem si představila smrt. Vyděsilo mě to tak moc, že jsem cítila trošku síly. Soustředila jsem se. A povedlo se. Sice na poslední chvíli, ale jo. Přenesla jsem se na hlavy Haagů. Stála jsem na roztřesených nohou a rukou jsem se opírala a o vyvýšenou skálu. Dýchala jsem velmi zhluboka. Nemohla jsem chytit dech a hlava se mi tak neskutečně točila. Bylo mi špatně. Hodně špatně. Cítila jsem, že za chvíli omdlím. Kde je ten Tobi? Kde sakra vězí? Ptala jsem se sama sebe. Teď jsem strašně potřebovala jeho pomoc. Bez něj se odtud nedostanu. Podlomila se mi kolena a spadla jsem. Naneštěstí jsem stihla dát pod sebe ruce, takže jsem neležela. Kapičky potu dopadaly na prašnou zem. Pusu jsem měla co nejvíce otevřenou, abych mohla polapit co nejvíce vzduchu, ale pořád to nešlo. Měla jsem ho nedostatek.

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 5 konec

2. března 2010 v 18:53 | Bomballurina |  Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta

Sasukeho city aneb Orochimarova pomsta 5Sakura se probudila v přenádherné místnosti. Trochu jí zneklidnilo, že leží na posteli. Hned vstala a začala se rozhlížet po nějaké zbrani. V tom do pokoje vkročil Orochimaru. " Tady žádná zbraň není jestli ji hledáš." Sakura se rozzuřeně podívala na Orochimara. " Ach ten Sasuke co? Vždycky mi něco vyfoukne. Ale neboj se tentokrát to budu já kdo vyfoukne něco Sasukemu" a lusknul prsty. Do pokoje přišel Kabuto se svázaným Sasukem. Sakura se na něj podívala a vyběhla k němu. " Sasuke" potichu řekla a přitiskla se k jeho hrudi. Orochimaru Kabutovi naznačil, aby Sasukemu uvolnil pouta. Kabuto pak odešel. Sasuke Sakuru objal a přitiskl si jí k sobě. " Ach naše dvě malé hrdličky." Řekl Orochimaru a odtrhl Sakuru od Sasukeho. Sakuru hodil na postel a Sasukeho pomocí chakry svázal ke stěně. " Teď se budeš dívat jak já si to užívám a ona trpí." Jakmile to dořekl svou Chakrou

návštěvnost od 22.2. - 28.2.2010

2. března 2010 v 18:48 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (22.2. 2010 - 28.2. 2010) je:
Pondeli: 191
Utery: 210
Streda: 243
Ctvrtek: 197
Patek: 211
Sobota: 272
Nedele: 226

Celkem: 1550