Červen 2010

Navštěvnost od 21.6 - 27.6.2010

29. června 2010 v 21:17 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 142
Utery: 144
Streda: 136
Ctvrtek: 140
Patek: 152
Sobota: 152
Nedele: 141

Celkem: 1007

Informace nejsou zadarmo 5

29. června 2010 v 21:15 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 5
                Když měla první den volno, tak konečně měla čas trošku víc prozkoumat svůj dočasný domov. Jelikož za ten měsíc tréninku z domu znala pouze postel, koupelnu a kuchyňský stůl. Byla velice překvapená, když nalezla malou knihovnu přecpanou knihami o lékařských technikách, které ještě nikdy neviděla. Ve vesnici je veliká knihovna a jsou v ní stovky knih o lékařských jutsu, které už všechny přečetla, ale tyhle v sobě ukrývali dávno ztracené postupy, tak na nic nečekala a začala pilně studovat.
               

On...ale nakonec přeci jen on...8.díl

29. června 2010 v 21:12 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...8.díl


A to už jsem ji dala takovou perdu že prostřelila několik desítek stromů.
Došla jsem k ní a zeptala se:,,Tvoje jméno?"
,,Ka-karin..." a upadla do bezvědomí.To si ale Sasuke vybral partnerku.Proto ji asi proti mně poslal jako první.Nemám tu sílu ji zabít a tak jsem ji píchla jenom sérum zapomnění a došlo mi,že se mi mezitím Sasuke vypařil.Sakra-já ho ztratila!!!
Nechala jsem ji tam-někdo ji určitě najde nebo se probudí sama-a vydala se znovu na cestu.Vydala jsem se na cestu a šla jsem přes Konohu.Náhodou jsem zaslechla jeden rozhovor,když jsem šla lesem,dvou žen:

Informace nejsou zadarmo 4

27. června 2010 v 21:55 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo


kapitola 4

"Pro začátek ti řeknu, proč jsem si vybral tebe." Sakura se na něj dívala překvapeně, že jí to chce říct, ale nic nenamítala. "Několik měsíců jsem sledoval tebe a ještě několik ninjů z vesnice, ale jenom ty si ještě nerozvinula všechny své schopnosti." Sakura chtěla něco namítat, ale umlčel jí pohledem. "Nerozvinula jsi všechny své schopnosti a nezkoušej nic namítat, dobře to víš. Tak abych pokračoval, ostatní znají své schopnosti a dál je zdárně rozvíjejí, ale ty si s tréninkem uvízla na mrtvém bodě, ale všiml jsem si, že máš ještě hodně nevyužitého potenciálu, který se mi velice hodí. A právě proto si tady a právě proto tě budu trénovat." "Co z toho budeš mít, že spolupracuješ na zničení akatsuki?" nevydržela Sakura a zeptala se ho. "Co chceš slyšet? Něco v tom smyslu, že se tím chci zavděčit Listový, aby mě vzali zpět a odpustili mi to, že jsem vyvraždil celý svůj klan? Promiň, ale tohle říct nemůžu." "To by mě ani nenapadlo, jen chci vědět, co ti na akatsuki najednou tak vadí, přeci jenom jsi v téhle organizaci už léta." "A kdo řekl, že mi vadí až teď, popravdě mi lezou na nervy celou dobu." Řekl Itachi ledabyle a opřel se strom. "Tak proč si se k nim přidával." Nevydržela opět

The next chapter in my life 8

26. června 2010 v 16:46 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 8


Naruto i Sasuke na mě oba hleděli a vypadalo, že nic z toho co jsem jim tu řekla, nechápou.
"Sakuro jsi si jistá?" ptal se ustaraně Naruto.
"Nejsem. Nejsem si jistá vůbec ničím Naruto. ale jedno je jisté. Díky té mé krvi, kterou v sobě má, aby byl imunní na mé útoky, asi zřejmě vůbec netuší, že já ho můžu vycítit. Musím se naučit ho vycítit i bez téhle zázračné vody. Pak budeme mít výhodu."
"To je pravda. Takže to zkoušej a doufám, že se to naučíš. A tuhle vodu odnes do laboratoře, aby udělali její rozbor."

Informace nejsou zadarmo 3

26. června 2010 v 10:54 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo


Kapitola 3

Sakura jakoby zkameněla šokem. Skutečně mě Itachi líbá? Proč to dělá? Těmito otázky se zabývala a mezi tím se k němu přitiskla a polibky mu začala opětovat. Když si tento fakt uvědomila, tak si do ruky nashromáždila chakru a praštila ho, tak že odletěl několik metrů daleko. Itachi se zvadal ze země s úsměvem. "A já měl takový pocit, že se ti to líbilo." Sakura zrudla vztekem a rozpaky. "Ty informace ať můžu konečně zmizet," vyprskla na něj. "Tak to bych ti měl dát, asi tohle přečíst, jelikož je to vlastně pro tebe." Řekl Itachi a podal jí jeden papír, který byl v obálce od Tsunade. Sakura si ho nedůvěřivě vzala a začala číst, ale s každou větou byla bledší a bledší. A Itachi se jenom usmíval.


Navštěvnost od 14.6 - 20.6.2010

24. června 2010 v 21:47 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 131
Utery: 115
Streda: 130
Ctvrtek: 123
Patek: 138
Sobota: 133
Nedele: 154

Celkem: 924

On...ale nakonec přeci jen on...7.díl

24. června 2010 v 21:45 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...7.díl


Teď jsem to místo trochu zbortila,aby to vypadalo jako po bitvě.A teď stačilo počkat,až tu druhou Sakuru někdo najde.Nechala jsem ji tam a utíkala co nejrychleji do hokageho domu.Tsunade ani nikdo jiný tam nebyl a tak jsem vrátila svitek tam,kde byl.Vrátila jsem se ke svému tělu.Ještě mě nikdo nenašel.Chci,aby mě někdo našel,protože chci,aby si mysleli že jsem mrtvá.Už nechci dělat potíže nějakou dobu.Ukryla jsem se hodně dobře,sebe tam nechala ležet a čekala.

Informace nejsou zadarmo 2

24. června 2010 v 21:41 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo


Kapitola 2

Následující dva měsíce utíkali pro Sakuru jednotvárně. Plnila mise, pomáhala někdy někomu s tréninkem, volné chvíle trávila s přáteli, ale často se vracela v myšlenkách k muži na louce. Trápili jí otázky, na které neznala odpovědi.
"Proč pomáhá Listové? Co získá tím, když jim pomůže k zničení Akatsuki? Proč se stal vlastně jejich členem?" A mnoho dalších, když se jednou pokusila zeptat Tsunade, tak ta jí řekla: "Nevím, proč to dělá, ale vím, co tím získá, ale to tobě říct nemůžu." A to bylo vše, co zjistila. Byla noc a zase ležela v posteli a nemohla usnout, protože jí hlavou vířili milióny otázek a myšlenek, které se týkali jediné osoby Itachiho. Ale hlavně jí trápila otázka, proč když se podívá na fotku Sasukeho, proč místo něj vidí jeho staršího bratra. "Nejspíš proto, že se stal mou misí číslo jedna, tak ho vidím na každém kroku." Uzavřela své myšlenkové toky Sakury někdy kolem třetí hodiny ranní.

The next chapter in my life 7

20. června 2010 v 14:45 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 7


Za hodinu jsme se všichni sešli před bránou Konohy. Všem jsem vysvětlila oč v téhle misi jde a mohli jsme vyrazit. Já byla ve předu se Sayu a vyprávěla jsem ji o tom léčivém jutsu co jsem se naučila, ale samozřejmě jsem vynechala to, že mi s tím pomohli akatsuki. Za námi pak běžel Nobu a Dai a v neposlední řadě i Sasuke, který to všechno kryl zezadu. Běželi jsme asi čtyři hodiny, než se začalo stmívat. A tak jsme si v lese našli malou mítinku a utábořili se. Sasuke rozdělal oheň, aby nám v noci nebyla zima. Všichni jsme se najedli a pak jsem svůj tým poslala spát. Jen co zalehli, usnuli. Musela jsem se pousmát.

Informace nejsou zadarmo 1

18. června 2010 v 14:33 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo
Tohle je moje prvotina, tak doufám, že mě hned za to neukamenujete. Je to povídka na pár Sakura a Itachi. Budu ráda za komentáře a objektivní kritiku, ze které se budu moci poučit. IsabellaInformace nejsou zadarmoKapitola 1

Sakura běžela ztemnělým lesem, dostala od Tsunade tajnou misi, na kterou se musela vydat okamžitě. Běžela už 3 hodiny a přemýšlela o svých přátelích, jak se asi tvářili, když nepřišla na tu tajnou oslavu jejích 18 narozenin, kterou pro ni připravili. Přesně tak už je jí 18 a co za svým vesměs krátký život stihla. Stala se jedním z nejlepších ninjů ve vesnici, přišla o svou první lásku a dokonce 2x. Poprvé když Sasuke odešel z vesnice. Poté se vrátil a byli konečně spolu, bylo to pro ni velice krásné období, ale potom Sasuke odešel na misi a už se nevrátil. "Už je to dva roky co Sasuke zemřel, ten čas ale rychle letí" povzdechla si. A po jeho smrti odešel i Naruto neznámo kam. "Jiraiya sice říkal, že odešel kvůli tréninku, ale já si myslím, že odešel, protože potřeboval na nějakou dobu z toho všeho pryč a tak jsem tu z týmu 7 zbyla jenom já a Kakashi"

návštěvnost od 7.6 - 13.6.2010

18. června 2010 v 14:21 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (7.6. 2010 - 13.6. 2010) je:
Pondeli: 139
Utery: 137
Streda: 133
Ctvrtek: 132
Patek: 122
Sobota: 139
Nedele: 145

Celkem: 947

The next chapter in my life 6

13. června 2010 v 14:36 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 6


Musela jsem ho obejít abych zjistila kdo ten zloděj má být. Když sem ten sloup obešla a zadívala jsem se do obličeje onoho zloděje jak mi můj tým řekl. Nevěděla jsem co mám říct. Byla jsem překvapená z toho, koho jsem tam viděla sedět.
"Ahoj Sakuro." Pozdravil mě. Můj překvapený výraz se změnil na naštvaný. Zamračila jsem se na něj a odešla zpět ke svému týmu.
"Sakura-sensei vy ho znáte?" zeptal se mě Nobu.

On...ale nakonec přeci jen on...6.díl

13. června 2010 v 11:47 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...6.díl


,,Sakuro,klid, už jsem dostala zprávu že..."
Když v tom bum a uprostřed místnosti se objevil kouř.Tsunade se pousmála.
,,...by se během dneška měl vrátit."
A najednou uprostřed místnosti se objevil Naruto v červeném (ano,minule jsem napsala v oranžovém,ale došlo mi,že je červený) plášti s tím žabím staříkem.
Rozjasnil se mi obličej. ,,Naruto!"
Naruto se otočil směrem ke mně.Rozesmál se. ,,Sakuro-chan!"
Přiběhla jsem k němu a obejmula ho,jakoby to bylo naposledy.Ono to tedy s největší pravděpodobností naposledy bude.
,,Naruto,tak strašně jsi mi chyběl!"
,,Ty mně taky,Sakuro-chan."
,,Ehm ehm,nemůžou se tyhle radostné scénky odehrávat někde jinde,než v mé kanceláři?" zeptala se Tsunade-sama.

Ztráta a láska 7

13. června 2010 v 11:32 | Tamika |  Ztráta a láska

Ztráta a láska 7


Sakura se probrala.Byl to jen zlý sen.Namlouvala si.Posadila se a poznala nemocniční pokoj.Nebyla tam však sama.Kolem ní ležely desítky zraněných a kolem nich kroužilo asi pět sestřiček a jen jeden medic ninja - Ino.Sakura poznala,že to nebyl zlý sen,ale krutá pravda.Co by dala za to,kdyby to byl jen a jen pouhý bezvýznamný sen.Ve vesnici muselo být stovky zraněných a asi tisíce mrtvých.Sakura se posadila.Trochu se jí motala hlava,ale snažila se to ignorovat.Postavila se na stuhlé nohy a šla za Ino.
"Sakuro!Jsi vpořádku?" Sakura kývla.
"Kolik je zraněných?"

On...ale nakonec přeci jen on...5.díl

10. června 2010 v 19:06 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...5.díl


,,Teda,Sakuro,na to,že je ti teprve šestnáct,jsi hodně silná.Vím,že tě trénovala Tsunade,ale nevěděla
 jsem že i zemní jutsu."
,,No vlastně, s tím mi pomohl Kakashi-sensei a Driana."
,,Driana,jo?Tu znám,ta mě taky málem porazila.Je hodně silná,ale s genjutsu jí to moc nejde."
Kývla jsem.Byla hodně silná,jen co je pravda.Ale jestli ji porazila Kurenai,kterou jsem porazila i já,tak teď bych ji měla porazit levou zadní.A to doslova.Pak jsme se teda rozloučily, a Tsunade si mě zavolala.Že by konečně Naruto?No tak Naruto,přijď už!

Návštěvnost od 31.5 - 6.6.2010

7. června 2010 v 16:42 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (31.5. 2010 - 6.6. 2010) je:
Pondeli: 129
Utery: 121
Streda: 142
Ctvrtek: 139
Patek: 136
Sobota: 154
Nedele: 161

Celkem: 982

Děkuji za takovou krásnou návštěvnost.....
A snad se vám líbí má povídka The next chapter in my life :)
KIRSTEN

The next chapter in my life 5

6. června 2010 v 13:34 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 5


Ten parchant zmizel a já se rozeběhla zpět ke svému týmu, který pořád spal.
"Vstávat a to okamžitě!!!!" zaječela jsem po nich. Všichni tři sebou cukli a rychle se posadili.
"Co se děje Sakura-sensei?"
"Okamžitě vstávat! Musíme se vrátit do Konohy."
"Proč?" zeptal se Nobu jako obvykle.
"Mluvila jsem s tím padouchem. Podle mého za dva a půl měsíce začne první boj. Musíme se vrátit do Konohy a informovat o tom Hokage. Musíme se začít připravovat." Řekla sem a pak jsem si začala balit věci. Mí svěřenci mě napodobili a do deseti minut jsme vyrazili zpět do vesnice. Cesta trvala celý den, ale nakonec jsme k večeru dorazili.

Ztráta a láska 6

3. června 2010 v 18:21 | Tamika |  Ztráta a láska

ztráta a láska 6Sakura se probudila a příšerně se vydisila.Ležela v cizí posteli,v
cizím bytě a k tomu slyšela za dveřmi pokoje něčí kroky.Nemohla si
vůbec na nic vspomenout.Vstala z postele a pomalu se začala
přibližovat ke dveřím.Najednou se ozvala z venčí obrovská nečekaná
rána,až Sakura cítila jak se pod jejímy nohami třese podlaha.Dveře
místnosti se otevřely.

"Sasuke!Co se to děje?Co tady dělám?Co byla ta rána?"

"Včera si omdlela tak sem tě vzal k sobě."


The next chapter in my life 4

2. června 2010 v 11:59 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 4


Za mým týmem jsem se dostala vcelku rychle. Myslela jsem, že si cestou připravím i to co jim budu říkat. Třeba nějakou omluvu, ale vůbec nic mě nenapadlo. Proto jsem se rozhodla improvizovat. Došla jsem až k nim. Nobu s Daiem se zrovna hádali. Sama sem nějak nepochopila o čem a Sayu vypadala, že je stejně ztracená jako já.
"Hej děcka!" řekla jsem a všichni se na mě podívali.
"Sakura-sensei. Konečně jste tady a můžeme začít s tréninkem." Řekl Nobu.
"Dříve než začneme vám potřebuju něco moc důležitého říct."
"Týká se to té včerejší mise?" zeptala se Sayu.
"Ano týká. Sami víte nejlépe co mi tam ten ninja řekl. Je pro naší vesnici moc velká hrozba. A pokud to bude tak jak já a hokage předpokládáme, budu se vás muset jako týmu vzdát."