Červenec 2010

Informace nejsou zadarmo - Epilog

25. července 2010 v 14:33 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Epilog


O několik let později.

                Domek se utápěl v tichu, když náhle ozval křik. "Tati a jak to bylo dál?" dožadovala se konce příběhu šestiletá dvojčata. "Co myslíte?" optal se jich pyšný otec. "Já myslím, že hlavní hrdinka umřela." Řekla velmi vážně jeho dcera, která měla slabost pro dramatické příběhy. "Ne, hlavní hrdinku, určitě vyléčili a žili spolu šťastně až do smrti." Protestoval jeho syn jež miloval Happy endy. Dokonce se kvůli tomu sestrou hádali. "Už se zase hádáte? To nemůžu ani na okamžik odejít? Kvůli čemu to je dnes?" Zeptala se jejich matka, která se právě vrátila. "Táta nám vyprávěl příběh a neřekl, jak to skončilo. Tak se hádáme o tom." "Opravdu? A jaký to byl příběh tentokrát?" Sjela svého manžela zvědavým pohledem a on se začal smát. "Mami, tentokrát to byl příběh a dívce, která musela zradit svou vesnici, aby zachránila jí a svého nejlepšího přítele. A tajně se vdala za muže, který mimochodem taky zradil svou vesnici. A oba dva byli v nějaké organizaci, které chtěla ovládnout svět. Jenže táta skočil vyprávět u toho, jak byla zraněná během bitvy a snažili se jí vyléčit." Doplňovala se během vyprávění dvojčata. "Tak tenhle příběh a nejste na něj ještě trochu malý" nazlobeně se podívala na manžela. Ten se na ní, ale díval pohledem, ze kterého se jí jako vždy podlamovala kolena. "Konec vám dopoví někdy jindy, musíme jít na oslavu výročí do vesnice." "A jaká oslava to je?" zeptala se dvojhlasně dvojčata. "To je výročí té bitvy, o které vám teď vyprávěl tatínek, tak se běžte připravit, za chvilku vyrážíme."
               

Informace nejsou zadarmo 17

24. července 2010 v 14:30 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 17


                Sakura už zavírala oči, když jí vzali do náruče a objali, ty silné ruce. "Vyhráli jsme" šeptla s úsměvem. "Ano, vyhráli, ale teď mě nesmíš opustit. Miluju tě. Tak otevři oči a zůstaň se mnou." Slyšela nad sebou zoufalí hlas a kroku, když k nim dobíhali i ostatní.
                "Ať od ní ten hajzl vypadne, vždyť jí ještě něco udělá." Slyšela nad sebou Naruto. "Uzumaki Naruto ty blbče, buď radši zticha a nenadávej mému manželovy."
Nad sebou uslyšela, jak někdo zalapal po dechu a ona se usmála, jak ráda by chtěla vidět jejich výrazy. Sakura stěží otevřela oči a viděla nad sebou Itachiho, jak jí objímá a má v očích slzy. Nikoho jiného nevnímala, nikdo jiný pro ni nebyl důležitý. Sakura se na něj usmála a setřela mu slzu, která mu stekla po tváři. "Co se to děje? Uchiha Itachi a neskrývá své emoce, vyhlaste státní svátek." Šeptala sotva slyšitelně. Uviděla, jak se pousmál. "Přece víš, že před tebou jsem je nikdy neskrýval." Sakura zase zavřela oči. Trpěla velkými bolestmi a sluneční světlo jí bolestně oslepovalo. "Kde je ta Tsunade?" rozkřikl se Itachi na všechny kolem. "Lečí Ino," uslyšela nad sebou Kakashiho. "Tak ať sebou zatraceně hodí." "Klid, co si mě učil?" zeptala se ho Sakura láskyplně na stejnou otázku, na kterou on se zeptal jí sotva před hodinou. Ale jí to připadalo hodně dávno. "Už ani nevím, přijde mi to už hrozně dávno." Sakura se stále usmívala. "Promiň, ale nebudu moc splnit slib, nebudu s tebou moct odejít." "Ale ano, budeš moct."
               

Odjíždím pryč + skvělé video :D

22. července 2010 v 14:41 | Kirsten |  Oznámení
Ahojky lidičky,
jen jsem vám chtěla oznámit, že dnes v noci odjíždím na dovolenou....takže tu pár dní nebudu. Vracíme se až třetího srpna. Ale povídku Informace nejsou zadarmo, kterou píše Isabella, se tu bude zveřejnouvat, protože jsem dala datum zveřejnění. Takže to by bylo vše. Přeju vám krásné prázdniny :) a v srpnu AHOJ
Kirsten

PS: Aby jste se pobavili našla jsem na netu skvělé video, JAK BÝT NINJOU....určitě si ho pusťte...hodně jsem se nasmála :)
tak papa KIRSTENInformace nejsou zadarmo 16

22. července 2010 v 14:28 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 16                Před chvilkou svítalo a oni pozorovali vesnici. Sakuře připadala vesnice jako každé ráno, lidé se začínali objevovat v ulicích. Začali chodit do práce, obchodníci začali otevírat své krámky. Ninjové drželi hlídky na svých obvyklých místech. Čím déle se dívali, tím více viděli, už i děti vyrazili do školy, ninjové se vyměnili na hlídce a někteří ninjové zamířili k hokage pro mise a rozkazy. Vesnici pozorovali už hodinu a Sakura si všimla něčeho divného a neobvyklého. Viděla Shikamaru jak někam jde, ale každý kdo ho znal, věděl, že touto dobou vždy, když neměl nějakou misi, ležel na své oblíbené střeše a spal. Taky Ino se procházela po vesnici, i když každé ráno pomáhala své matce v květinářství a další a další ninjové najednou změnili své zvyky. Pro ty, kdo je nezná už spoustu let,
se neděje nic zvláštního, ale ona věděla, že jsou na hlídce. "Sakuro děje se něco neobvyklého?"
Zeptal se Pein. "Ale ano něco se děje, ale ne ve vesnici, jelikož je tu dost málo ninjů na tuto dobu, asi mají dost práce mimo vesnici." "Tak to je pro nás dobře, každý zná svůj úkol. Až Deidara a Tobi odlákají pozornost, zaútočíme." Všichni kývli na souhlas a rozutekli se na svá staviště.
               

Informace nejsou zadarmo 15

22. července 2010 v 14:25 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 15


                Po poradě se všichni rozešli a Sakura zamířila na tréninkové pole. Trénovala a přemýšlela, takovýhle vývoj situace nečekala, jistě věděla, že se to jednou bude muset stát, ale ne tak brzo.
                Každý člen si mohl prakticky chodit, kam chtěl, ale vždy musel dodržovat určitá pravidla, ale Sakura během tohoto měsíce nechtěla nic riskovat. Kdyby řekla, že na nějakou dobu odejde, tak by jí sledovali, jestli náhodou nejde informovat o plánu Listovou, tak radši trénovala. Věděla, že Itachi udělá vše co je třeba. Sakura tu byla zavřena už přes 5 měsíců, které tvrdě trénovala se všemi členy akatsuki. Tento měsíc před bitvou, akatsuki podnikali stále výpravy, aby se o nich mluvilo, ale méně náročné, aby nevyčerpali moc sil. Chodili na mise jen proto, aby si ostatní lámali hlavu nad tím, co zamýšlí a kdyby se najednou přestali ukazovat, tak by to někomu mohlo připadat divné.
               

Návštěvnost blogu od 12.7 - 18.7.2010

19. července 2010 v 13:12 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (12.7. 2010 - 18.7. 2010) je:
Pondeli: 131
Utery: 152
Streda: 118
Ctvrtek: 135
Patek: 132
Sobota: 114
Nedele: 116

Celkem: 898

Ztráta a láska 8

19. července 2010 v 13:10 | Tamika |  Ztráta a láska

Ztráta a láska 8Tsunade doprovázená Shikamarem si stoupla před dav ninjů.

"Takže.Jak jistě víte,téměř celá Konoha je zničena po útoku
Akatsuki.Je zjevné,že se v nejbližší době vrátí,aby doničili
vesnici.To ale dává šanci také nám,abychom dali
dohromady ninji a vymysleli obranný plán."

Tsunade se podívala na Shikamara a ten začal vysvětlovat na kterých
místech budou ninjové držet hlídku a jaký bude plán,až Akatsuki opět
zaůtočí.Každý z ninjů dostal rozvrh hlídek.

On...ale nakonec přeci jen on...11.díl

19. července 2010 v 13:07 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...11.díl

,,NARUTOOOOOOOOOO!!!!!" vykřikla jsem a utíkala za ním,abych ho od toho útoku odstrčila,Naruto se totiž vůbec nehýbal.Doběhla jsem a doufám,že včas.Ani jsem nestihla zareegovat,jestli zasáhl mě,nebo Naruta.
Zavřela jsem oči.Nevím,jestli bolestí,anebo že jsem tu hrůzu nechtěla vidět.Slyšela jsem kapat krev.Otevřela jsem oči.Z pusy mi vytekl první pramínek krve.Zasáhl mě.Podívala jsem se na Naruta,který ležel kousek ode mě.Zíral na mě jako kdybych byla duch.Spadla mi totiž kapuce.
,,Jak bláhové."řekl Sasuke a stáhl ruku.Já padla na zem.Bolelo to,a to nesmírně.
,,Sakuro...."Slyšela jsem mluvit Naruta.Podívala jsem se na něj.Začala z něj proudit červená chakra.Začal se měnit na devíti-ocasou lišku.Vypukl boj, a tentokrát mnohem krutější.
Já se zatím pokoušela výléčit si svoje zranění.Mezitím probíhal boj,ze kterého jsem nerozuměla ani slovo.Nebyla jsem totiž úplně při smyslech.Léčení mi vypotřebovalo skoro celou chakru.
Pokusila jsem se zvednout.Léčení mi zabralo spoustu času a byla jsem unavená.Mohla jsem si jenom sednout.V tu chvíli Naruto i Sasuke spadli na zem.Rychle jsem se otočila k Narutovi,i přes veškerou bolest.Začala z něj vyprchávat chakra.Měl těžce zraněné tři důležité orgány.Umíral,stejně jako Sasuke.Museli se zasáhnout navzájem.Rychle jsem se k němu doplazila a podívala se na něj.

Informace nejsou zadarmo 14

19. července 2010 v 13:04 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 14


                Zbývalo jim k cíly několik kilometrů, když se Sakura z ničeho nic zastavila a v očích měla nepřítomný výraz. Itachi se na ní starostlivě podíval, "co se děje?" "Já to nedokážu, cítím jejich chakru, je tam Ino a Kiba. Proč zrovna tyhle dva? Já, já prostě nemůžu." Začala se Sakura hroutit, Itachi k ní přiskočil a objal jí. "Ale ty to zvládneš, vždyť si bojovala i s Narutem, dokázala jsi přežít několik měsíců v sídlu akatsuki, aniž bys ukázala nějakou slabost. Prostě si nasaď znovu tu ledovou masku nezájmu a bojuj s nimi. Tohle je poslední zkouška a pak si budeš moc dělat prakticky cokoliv, teď to nesmíš vzdát." "Já vím, ale nedokážu jím ublížit nebo je zabít." "Vždyť to ani nemusíš, stačí, když je rychle zneškodníš, stačí, když je dostaneš rychle a bezbolestně do bezvědomí, vezmeme ten svitek a zmizíme dřív, než se proberou. Kdybych mohl, tak to udělám místo tebe, ale to nemůžu." Stále jí objímal a dodával jí tak odvahu. "Jsem tu s tebou, nemáš se čeho bát." "Tak dobře," sebrala se Sakura a pokračovali dál.
               

The next chapter in my life 11

18. července 2010 v 19:41 | Kirsten |  The next chapter in my life

The next chapter in my life 11


Stojíme na větvi stromu, asi kilometr od Konohy. Slunce zapadá a čas útoku se blíží. Podívám se na svůj tým. Všichni mají úsměv na tváři a těší se, až zase budou moci bojovat. Sundám si plášť který zakrývá mé tělo a položím ho. Mí týmoví partneři na mě upírali své pohledy a nemohli se odtrhnout. Sjížděli mě pohledem od shora dolů a naopak. Ani se jim nedivím. Měla jsem tričko, které končilo těsně pod prsy a mini kraťásky. Takže mi bylo krásně vidět mé ploché vypracované břicho s nulou kolem pupíku.

Informace nejsou zadarmo 13

17. července 2010 v 18:37 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 13


                Už tu byla několik měsíců, všechny se jí slili do stejného stereotypu trénink, spánek, trénink a někdy, léčila ty, co se vrátili s misí zraněni. Avšak pokaždé by v sídle minimálně jeden pár očí, který stále sledoval a zkoumal každý její pohyb. Byla neustále pod dohledem a ona to věděla, pokaždé musela být opatrná, obezřetná a hlavně stále se musela soustředit. Stále myslela na přátele, které zanechala ve vesnici, ale víc než na ně myslela na muže, kterého měla na dosah své ruky, ale přesto v nedohlednu. Nevěděla, jak pokračuje plán, nevěděla vůbec nic, jen dávala pozor, všechno co zaslechla, si pečlivě uložila v paměti. Jelikož se před ní už nebáli mluvit, protože si na její přítomnost už zvykli a hlavně je stále naprosto ignorovala, aspoň to si oni mysleli. Ve skutečnosti je pozorovala, poslouchala, zjišťovala o nich i ty nejmenší detaily, ale tak že si toho nikdo nevšiml. V této osobní hrobce, jak tomu tady říkala, si vypěstovala skvělé pozorovací schopnosti.
               

Slib lásky 2

17. července 2010 v 18:35 | Noriko Nakoto |  Slib lásky

                       Slib lásky 2


Druhý díleček,snad se bude líbit a pls pište komentíky jo? Noriko Nakoto

V minulém díle:                                                                                                                        
,,Jo a co se týče tvé druhé otázky. Stačí ti tohle jako odpověď?"dořekl a políbil ji      
,,A jak můžu vědět že to myslíš vážně?"zeptala se ho
,,Sakuro,Sakuro. Pokud mi opravdu nevěříš tak dobře,ale vrátím se tak či tak"odpověděl ji klidně
,,Slibuješ tedy že se vrátíš?" zeptala se                      
,,Jo slibuji ti že…………..
,,Slibuju ti že se vrátím a zůstanu tu,stačí?"zeptal se jí               
,,Hm….No tak teda dobře. Ale varuju tě,jeden podvod a je po tobě"pohrozila Sakura                                                              

Informace nejsou zadarmo 12

15. července 2010 v 12:53 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 12


                Cestovali už několik dní a zůstávali v uklidňujícím tichu. "Co se stalo s Kisamem, neměl nás už dávno dohnat?" "Ano měl, ale nejspíš je mrtví nebo zavřený někde v listové kvůli informacím." Řekl jakoby nic. "Ale pro nás je to dobře, jelikož když nemám partnera, tak tě pravděpodobně přiřadí ke mně a tak tě budu mít na očích, ale to znamená, že se zároveň bude dál upírat jejich pozornost na mě." "Neboj Itachi nebude, předpokládám, že mě ze začátku ze sídla nepustí, co kdybych si to ještě rozmyslela a šla zpět do vesnice a řekla jim všechno, co vím. Takže v sídle tě budu naprosto ignorovat, i když to zabere hodně úsilí a sebe ovládání. A budu tě brát na vědomí pouze při misích, ale to bude až za dlouho. Nebo se mílím?" usmála se na něj "Ne, nemýlíš." Úsměv jí opětoval, ale teď už pokračovali v úplné tichosti, jelikož se blížili k sídlu Akatsuki.
               

Nikdy to nevzdávej 1

13. července 2010 v 14:59 | Ryko Sasaki |  vaše jednorázovky

Nikdy to nevzdávej 1


Tak a tady je jednorázovka, která bude mít více částí....napsala ji Ryko Sasaki


Už po několikáté jsem schoulená v klubíčku ve svém domě na posteli a pláču.
Jmenuju se
Sakura.Kapičky slané vody
mi tečou po tváři. Zvedla jsem hlavu a lehla si na postel.Najednou jsem uslyšela klepání..
"Sakuróóó.. si doma?"
Už po hlase jsem poznala svého nejlepšího kamaráda který stal za dveřmi..
"už jdu Naruto" zavolala jsem a utřela si slzy,vyšla s pokoje a šla po schodech dolů otevřít..
Otevřela jsem dveře a uviděla Naruta jako vždy s optimistickým úsměvem.
"Ahoj saku..hhhh Sakuro ty jsi plakala?"
"Ale.. to neřeš Naruto stejně by tě to nezajímalo.."
"cože? Jak nezajímalo? Proč by mě to nemělo zajímat?.. si moje nejlepší kamarádka Sakuro.. třeba ti pomůžu jen se mi svěř.."

Navštěvnost od 5.7 - 11.7.2010

13. července 2010 v 11:53 Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (5.7. 2010 - 11.7. 2010) je:
Pondeli: 129
Utery: 139
Streda: 120
Ctvrtek: 131
Patek: 117
Sobota: 107
Nedele: 168

Celkem: 911

Informace nejsou zadarmo 11

13. července 2010 v 11:52 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 11


               
                Večer nemohla Sakura usnout až do časných ranních hodin a když konečně usnula, za chvíli musela vstávat a připravit se na následující souboj. Hrozně moc jí mrzelo, že zas bude muset odejít, pokud všechno dobře dopadne, ale na druhou stranu byla ráda, že konečně změří síly s Narutem. Jenže za jakou cenu. Byl čas vyrazit na cvičiště.
                Jakmile vyšla ven na ulici, lidi si jí začali prohlížet a šeptat si. No přece jsem nemohla doufat, že se tato senzace nerozkřikne, pomyslela si a šla dál. Nevěnovala nikomu pozornost, šla přímo k jejímu cíly. Už z dálky viděla, že cvičiště je plné lidí. Převážně ninjů, jejich přátel a dokonce si všimla Kakashiho bez knížky, tak to musel být opravdu zvědavý. A Tsunade tu byla pochopitelně taky, aby se sama přesvědčila, že vše klapne jak má. Jakmile k nim došla, začali se před ní diváci rozestupovat a tak mohla dojít až do středu, kde na ní už čekal Naruto. Zhluboka se nadechla, už není cesty zpět. Všimla si jak na ní Tsunade kývla a snažila se jí dodat odvahy. Ta mi tak pomůže, řekla si Sakura v duchu. Itachi tu taky někde je a sleduje mě, jsem si tím jistá. To ovšem platí i o dalších členech akatsuki, Sakuro snaž se. Povzbuzovala se.
               

Informace nejsou zadarmo 10

11. července 2010 v 13:22 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 10Už byla ve vesnici skoro měsíc. Od té doby co opustila Itachiho se jí o něm noc co noc zdálo. Ve snech jí pouze pozoroval těma svýma temnýma očima, ale nikdy nic ani jeden neřekl. Jen seděli naproti sobě a dívali se na sebe. Sakura mu vždy chtěla něco říci, ale nemohla, jelikož se bála, že by se prozradili. A každé ráno poté co se probudila, jí po tváři stekla pouze jedna jediná slza. Hrozně moc se jí po něm stýskalo a chtěla být zase s ním, ale nemohla, teď ne.

Slib lásky 1

11. července 2010 v 13:09 | Noriko Nakoto |  Slib lásky

                       Slib lásky 1Mladý muž stál u jezera a odpočíval. Právě zabil svého učitele Orochimara. Po tak těžkém boji ho konečně zabil. Teď už mu zbývala jen jedna věc a to zabít svého bratra. Nevěděl proč,ale chtěl se jít podívat na své přátelé. A taky na dívku,kterou byl teď poblázněný. Ty dva smaragdy ho přitahovaly jako několik tisíc magnetů. Rozhodl se musí se na chvíli vrátit. ,,Chci je vidět,být zase s nimi.

Slib lásky - recenze

11. července 2010 v 13:06 | Noriko Nakoto |  Slib lásky
A máme tady další povídku od spisovatelky Noriko Nakoto. A zde je RECENZE

Slib lásky                                               Sasuke se vrací do Konohy. Den před jeho návratem je blízko Konohy. Večer se tajně připlíží do Konohy a tajně navštíví svoji starou týmovou partnerku. Dá ji slib. Důležitý slib. Když se druhého dne vrátí do Konohy, později dostane s týmem 7 misi. Ta mise zní: ZABÍT ZBÝVAJÍCÍ AKATSUKI.                                                             Co se stane na misi? Zabijí Akatsuki? A jaký slib dal Sasuke Sakuře?                                                                                                                To se dozvíte v povídce slib lásky.

Informace nejsou zadarmo 9

8. července 2010 v 12:41 | Isabella |  Informace nejsou zadarmo

Informace nejsou zadarmo 9                Byl čas odejít, hned ráno se svítáním vyrazili. Itachi jí chtěl nějakou dobu doprovázet, kolem odpoledne zastavili, že si odpočinou. Sice ani jeden z nich odpočinek nepotřeboval, ale chtěli spolu být co nejdéle, než se spolu rozloučí. Po hodině odpočinku vyrazili znovu na cestu, kolem večera probíhali kolem chrámu a tam Sakura zničehonic zastavila. "Sakuro co se děje?" "Nic, jen si tě chci vzít teď a tady, chci mít jistotu, že nakonec budeme spolu a že nás nic nerozdělí." Sakuru pomalu ovládala nejistota a strach a teď už jediný pevný bod byl Itachi, kterého by mohla také ztratit. Uvědomovala si, že v listové ji už nic nedrží, Naruto její nejlepší kamarád byl pryč tak dlouho, že už ani neví, o čem by s ním mluvila. Její rodiče jí měli velice rádi se vším všudy, ale od té doby co se jim narodilo další dítě, tak jí nevědomě od sebe odstrčili. A co se týká ostatních, tak u všech byla nahraditelná.