Květen 2011

Jak to bude pro další měsíc...

9. května 2011 v 19:16 | Kirsten |  Oznámení
Jak to bude pro další měsíc?
Takže, asi by jste rádi věděli co se děje. Nebojte, nezapomněla jsem na Vás. To by snad ani nešlo :) Jsem ráda, za všechny, co mi tu píší komentáře :) jsem ráda, že tu pořád chodíte a vyhlížíte kdy se konečně pohnu z místa. Ale ještě Váz znovu zklamu. Jelikož jsem na střední škole a ještě k tomu ve čtvrtém ročníku (tkz. MATURITNÍM) tak se musím učit na mauritu. Praktické zkoušky z Ekonomiky, účetnictví, dějin výtvarné kultury a reklamy už mám za sebou. Bohužel to ale není vše. ještě mě čekají ústní zkoušky a didaktické testy, které si naše milovaná vláda vymyslela. Ale za necelý měsíc to mám zasebou. Takže už to nebude moc dlouho trvat a vrhnu se do další povídky, na kterou se moc těším :)
Tak doufám, že jste mě neodepsali, když sem tu vlastně skoro půl roku nenapsala ani čárku ;) A pokud ano, tak je mi to velice líto, že sem ztratila tak skvělé čtenáře mých povídek. Teda pokud se to vůbec povídkama dá nazvat :D
Moc ráda bych věděla, kteří čtenáři pořád stojí při mě a čekají na můj další výmysl, který s radostí a úsměvem ve tváři budou číst. Čím víc lidí se ozve, tím více budu ráda a tím více se budu těšít na psaní :)
Děkuju moc za pochopení :) a nebojte, za pár týdnů jsem ZPĚT!!!!! :)
(PS: TEDA POKUD UDĚLÁM MATURITU!!!!!)
S pozdravem Kirsten
MÁM VÁS RÁDA ;)