Červen 2011

On...ale nakonec přeci jen on...23.Díl

19. června 2011 v 20:15 | Iva-chan |  On...ale nakonec přeci jen on...

On...ale nakonec přeci jen on...23.Díl


Tak a je tu další dílek od Ivy-chan....hezké čtení

Šla jsem. A až po nějaké době mi to došlo. NEBYL to sen. Byla to realita. Ale když tedy chtěli zabít Sasukeho,proč mě Tsunade říkala,ať s ním nemám dítě??? To byla otázka která mi vrtala hlavou ještě dlouho. Ale neměla jsem čas, nad tímto přemýšlet. Musela jsem cvičit. Na turnaj. Sice jsem taky samozřejmě nechápala, proč zrovna medici a ti, co mají kekkei genkai...Ale budiž. Samozřejmě při mém tréninku (který jsem ani moc nepotřebovala), jsem myslela na své přátele. Jakoby se úplně vypařili. Všichni. Až do jednoho. Včetně Naruta i Kakashiho. Dokonce i Shizune.

Ochránce 3

13. června 2011 v 18:02 | Kirsten |  Ochránce

Ochránce 3

Nemohla dopustit, aby ji tu Sasuke našel. Nevěděla by co mu má říct a jak se z toho vykecat. Už viděla jak se klika posouvá dolů a dveře se pomalu otevírají. V hlavě ji bloudila jedna věta. "Udělej všechno pro to, aby nepřišli na to kdo jsi!" rychle se porozhlídla po pokoji. Uviděla okno. Rychle se k němu rozběhla, vylezla na parapet a po té na střechu. Uslyšela jak bouchly dveře a jak něco dopadlo na zem. Byl to batoh, který Sasuke hodil na zem, aby se s ním už dál nemusel tahat. Sakura přelezla střechu. Dostala se na druhou stranu domu. Viděla otevřené okno a tak tama proklouzla. Zřejmě to byla ložnice Fugaka a Mikoto. Přešla ke dveřím a malinko je otevřela. Když viděla, že na chodbě nikdo není, rozešla se k hlavním dveřím a po té rychle vypadla. Nasedla do auta a jela domů. Doma si zapla televize, na kterých běžely záznamy z kamer. Lehla si do postele a přemýšlela.

Ochránce 2

7. června 2011 v 17:36 | Kirsten |  Ochránce

Ochránce 2


Byl večer a Sakura se oblékala. Vzala si krásné světle růžové šaty nad kolena se zavazováním kolem krku a boty nad podpatku. K tomu černou kabelku, do které si dala šminky, peněženku a hlavně zbraň. Upravila se a vyrazila. Restaurace Paris byla kousek od jejího domu, takže nejela autem, ale šla pěšky. Cestou do restaurace měla hodně divný pocit. A ona si na takové pocity dávala extrémně pozor, protože ji vždy varovaly, že se něco zlého stane.
Už z dálky viděla Itachiho jak stepuje před hlavním vchodem. Když došla až k němu, pozdravili se a Itachi ji zavedl ke stolu, kde budou večeřet.

Ochránce 1

3. června 2011 v 17:43 | Kirsten |  Ochránce

Ochránce 1

Tak a je tu první díl :) tak snad se vám bude líbit :)) hezké čtení přeji...Kirsten


"To snad nemyslíte vážně?"
"Pane Fugaku. Uklidněte se."
"A jak se mám asi uklidnit? Nevíte? Když mi oznámíte takovou věc!!!"
"Chápu vás, je to strašné…."
"Ano strašné to opravdu je." Vzdychl si Fugaku a opřel se o opěrku v křesle.
"Co hodláte dělat veliteli?" Fugaku se podíval na muže, který byl s ním v místnosti.
"Kapitáne, zavolejte mi toho nejlepšího z našich jednotek od 15 do 20 let. Tohle jen tak nenechám."
"Ano pane." Řekl kapitán a zmizel. Za pár sekund se do místnosti vehnala jako velká voda…
"Mikoto? Co tu děláš?"

Ochránce - Recenze

2. června 2011 v 14:43 | Kirsten |  Ochránce
Takže po velmi, velmi, velmi, velmi dlouhé době tu máme novou recenzi na povídku "Ochránce". Tahle povídka mě napadla před velmi dávnou dobou, ale kvůli maturitě sem nějak nebyla schopná ji sepsat. No konečně jsem se k tomu dokopala. Takže tady ji máte:


Hojte :)

2. června 2011 v 13:52 | Kirsten |  Oznámení
Takže ještě jednou zdravím :)
Jak jen začít? no asi tím, že mám za sebou veškeré zkoušky, co patří k maturitě, i když ještě nevím jestli úspěšně nebo neúspěšně :/ Ale abych na to nemusela myslet, rozhodla sem se vrátit. Takže během pár okamžiků, tu čekejte recenzi na novou povídku, která bude.....(No nebudu to tu vypisovat, šak si sami za pár okamžiků přečtete) :P Jen bych chtěla vědět, kolik čtenářů mi zůstalo :) takže jestli to odemě není moc drzé, přála bych si, aby mí fanoušci, které neomrzelo na mě čekat, napsali komentář :) Nemusí to být žádné dlouhé romány :D stačí jen větu o 5 slovech nebo míň. To nechám na vás. Je to jen tak preventivní, abych věděla kolik lidí to bude číst, abych si to nepsala sama pro sebe :D. Takže já se jdu vrhnout na novou recenzi a první díl :) ;) takže na brzskou shledanou.
Kirsten