Leden 2016

Ochránce 10

23. ledna 2016 v 17:27 | Kirsten |  Ochránce
Venku pršelo. Už třetí den pršelo a růžovláska se pořád neprobouzela. Ležela nehybně v nemočničním pokoji. Sasuke, který za ní chodil každý den, zrovna seděl u její postele a koukal se na ní. Přemýšlel o tom jaký asi musela mít život. Nezlobil se na ní, že jim lhala. Chtěl jen jediné. Aby se probrala a on mohl zase vidět ty její krásně zelené oči. Chytil ji za ruku a druhou ji jemně pohladil po líčku.
"Dal bych vše za to, abych mohl zase vidět ty tvé oči. Aby sem mohl vidět ten tvůj krásný úsměv" zašeptal
"Pane Uchiha. Už musíte jít. Návštěvní hodiny skončily" řekla sestřička, která zrovna vešla do pokoje. Usmál se na ní a ještě jednou se podíval na Sakuru a odešel.

Ahojky

19. ledna 2016 v 19:13 | Kiki |  Oznámení
Ahojky,

nedávno jsem si vzpomněla, že jsem před několika lety začala psát tyhle mé povídky. Upřímně jsem úplně zpomněla, že jsem nějaký takový blog vedla a že na něj chodilo celkem dost lidí. Je to ostudné, ale je to tak. Jednou jsem seděla takhle v obyvacím pokoji a projížděla net na noťasu, když na mě vyskočila hlava bloňďatého chlapce a já si zničeho nic vzpomněla na Naruta. A už to jelo. Hned jsem si najela na stránku Hokage.cz a začala koukat na pro mě nové díly, které ještě nemám dodívané...mimochodem doufám, že Naruto a Sasuke neumřou. Po té jsem našla svůj blog a začala si číst mé "slavné" výtvory. Musela jsem se zasmát nad povídkami, které byly moje prvotiny. Většinou špatně napsané, ale postupem času, postupem více psaní se to celkem zlepšilo a ty poslední měly aspoň hlavu a patu :D Přemýšlela jsem nad tím, že psát mě celkem bavilo, hlavně, když jste mi to komentovali a líbilo se vám to. Napadlo mě se k tomu vrátit a tak jsem se zkoušela přihlásit a hle...heslo bylo správné :D hned na první pokus se mi to povedlo. Sice už vůbec nemám ponětí jak se tady s tím zachází, ale.....
Mám na vás dotazík.
Chtěli by jste číst další mé výtvory, které se mi jen tak prohnaly hlavou a samozřejmě dopasání povídky "Ochránce" a vymyšlení třeba další nové? Protože pokud ne, tak zalezu zpět do mé nory a svůj druhý dech, který jsem chytila zahrabu dva metry pod zem a už se o to víckrát pokoušet nebudu :D :)

Tak jsem zvědavá jak se rozhodnete :)

Páčko