Únor 2016

Ochránce 13

26. února 2016 v 20:40 | Kirsten |  Ochránce
Ochránce 13


Uběhlo už půl roku. Půl roku Hinata neslyšela o Sakuře. Bylo jí po ní strašně smutno. Ve škole už jí sice lidé brali jinak a nešikanovali ji, ale ona stejně nebyla šťastná bez své nejlepší kamarádky. Sasuke dělal jako by žádná Sakura nikdy neexistovala. Ve škole se kamarádil s Karin. Hinata na to jen kroutila hlavou, ale nemohla nic dělat. Kamarády mu nechtěla zakazovat, i když to byla zrovna ta osoba, co jí nejvíce ubližovala. Přenesla se přes to a neřešila to. Dělala, že to nevidí.
Když škola skončila, šla Hinata pomalým krokem domů. Nějak se jí tam nechtělo, ani nevěděla proč. Zastavila se proto na chvíli v jednom parčíku. Seděla a pozorovala mraky a vzpomínala na Sakuru. Při vzpomínce, jak spolu chodily po molu, se pousmála a chvíli na to ji spadla malinká slzička z oka.
"Sakuro, vrať se co nejdříve." Zašeptala. Po chvíli se zvedla a pomalými krůčky došla domů. Všude bylo ticho, nikde ani noha. Vzala si svačinu a zalezla si do svého pokoje. K večeru se vrátil i Sasuke. Hinata se zvedla a šla za ním do pokoje. Zaklepala a vešla.

Ochránce 12

17. února 2016 v 21:21 | Kirsten |  Ochránce
Malý batůžek měla sbalený a jen tak seděla na parapetu u okna a sledovala blesky tančící po obloze. Vzpomněla si na ten poslední krásný den.
"Tak ráda bych vrátila čas a zastavila ho na včerejším dnu. Konečně jsem poznala skvělou kamarádku a skvělého kluka. Ale musím je tu nechat." Zašeptala.
Popravdě, kdyby ji Fugaku neřekl ať jde, zůstala by. Zůstala by s opravdovými přáteli a láskou. Konečně totiž našla to, co hledala. Ale bohužel.
Vdychla si, setřela hřbetem ruky neposednou slzu, která ji vyklouzla z oka, hodila si na záda batoh a odcházela do neznáma za svým zkaženým otcem.


Ochránce 11

7. února 2016 v 17:59 | Kirsten |  Ochránce


Tak tady je ten slibovaný znovu psaný díl. Tak snad se bude páčit...Osprchovala se a jen v tričku a spodním prádle vešla do Sasukeho pokoje.
"Jsi nádherná." Řekl ji. Sakura se na něj jen usmála a sedla si vedle něj na postel. Sasuke si vzal její bradu do prstů a otočil si ji k sobě. Podíval se jí do očí a jemně ji políbil. Sakura se nechala unášet polibky a pocitem štěstí, než si uvědomila co vlastně dělá.
"Tohle né. Tohle nemůžu…." Řekla si v duchu a pomalu odtáhla hlavu od něj.
"Promiň jsem unavená. Na chvíli si lehnu."
"Dobře, ale za chvíli je oběd."
"Nezlob se, ale nebudu jíst. Nemám hlad." Řekla mu a malinko se na něj usmála. Po té si lehla do postele a zavřela oči. V tu ránu usnula. Sasuke se na ní ještě chvíli dival. Pohladil ji po vlasech a lehce políbil na čelo. Po té odešel do kuchyně na oběd.

!!! Asi mě jebne !!!

5. února 2016 v 16:27 | Kirsten |  Oznámení
Ahojte,

tak po 14ti dnech mám konečně zase svůj noťas, který jsem nečekaně musela dát do opravny. Hned jsem ho zapla s tím, že vám přidám nový díl povídky Ochránce, protože už jsem ji měla dopsanou, a ono ejhle....povídka nikde!!! No nebudu vám tady ani vyprávět jak jsem naštvaná. Řekli mi, že se o data nemusím obavát, že mi je tam nechají. No ale jak je vidno tak prostě nenechali. No naštěstí jsem tam měla jen dopsanou tuhle povídku. Fotky a tak ne, protože to je nový noťas a ještě jsem si ty data nestihla přetáhnout. Díky bohu!!! Takže to budu psát jak osel znovu. Takže se dopředu omlouvám za takovou časovou prodlevu. No vytočená jsem jak kolo štěst, ale tak kdo by nebyl, že jo....
Tak ještě jednou se omlouvám a prosím ještě chvíli strpení. Pokud budu mít o víkendu trošku času tak napíšu ZNOVU pokráčko...