Leden 2017

Řeka života 7

31. ledna 2017 v 17:52 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 7

Pohled Naruta
"Sakurooooo!!" řval jsem na ní. Rychle jsem udělal klony a pomocí řetězu z klonů se ji pokusil chytit. Nebylo to úspěšné. Měl jsem o ní strach. Doufám, že ten pád přežila. Otočil jsem se na Orimiho, ale už tam nebyl.
"Ty parchante! Jestli Sakura umře, tak přísahám bohu, že tě zabiju tou nejpomalejší smrtí!" zařval jsem do ticha lesa, které přerušovaly jen kapky deště. Ukápla mi slzička z oka, ale díky kapek vody padající z nebe, nešla vidět.
"Naruto." Ozval se hlas těsně za mnou. Otočil jsem se. I když mi zrovna do smíchu nebylo, musel jsem se pousmát. Naproti mně stál můj nejlepší kamarád.

Řeka života 6

25. ledna 2017 v 19:54 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 6


Nic moc se v noci nestalo, teda alespoň si to myslím, protože mě nikdo nevzbudil. Ležela jsem na zemi své ordinace. Zřejmě jsem omdlela. Není se čemu divit. Vždyť mi Orimi vysál zbytek čakry.
"Orimi!!!" vykřikla jsem, když jsem si vzpomněla na to co se v noci stalo. Rychle jsem se zvedla a utíkala do kage kanclu. Kakashi spal za stolem. Asi měl taky docela těžkou noc. Při zavíraní dveří, jsem s nimi třískla, aby se Kakashi probudil. Poskočil na židli a vypadal jako by právě viděl ducha.

Řeka života 5

19. ledna 2017 v 14:59 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 5


Do Konohy jsme dorazili pozdě večer. Hned jsme vletěli ke Kakasimu do kanceláře a ani jsme se neobtěžovali zaklepat.
"Co to děláte? I když jsem byl váš sesnsei, tak pořád jsem váš nový hokage! Alespoň klepat by jste mohli!" seřval nás na tři doby.
"Teď není čas na nějaké formálnosti Kakashi-sense." Odpověděl mu uřícený Naruto a já pokývala hlavou na souhlas a přidala se do hovoru.
"Zřejmě máme celkem dost velký problém." Kakashi se na mě divně podíval.
"Jaký velký problém? Nechytli jste ty zloděje?"

Řeka života 4

17. ledna 2017 v 14:38 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 4


Tím, že jsem byla těhotná, jsem nechodila na mise mimo vesnici. Pracovala jsem jen jako doktorka v nemocnici na ranních směnách. Docela jsem si zvykla. Věděla jsem, že až se to malé narodí, budu takhle pokračovat ještě pár let, než zase půjdu na misi mimo vesnici.
Hinata s Narutem byli celkem překvapeni, když jsem jim oznamovala, že ze mě bude maminka. Ale nakonec se usmáli a objali mě. Naruto chtěl samozřejmě hned vědět kdo je otcem.
"Kdo je otec Sakuro? Znám ho? Znám ho?" vyzvídal celý nadšený.
"Sasuke, Naruto." Odpověděla jsem. Jako by jste řekli švec, Naruto ztuhl a ani se nehnul. Jen vykulil oči. Zřejmě čekal všechno možné, jen tohle ne.

Řeka života 3

11. ledna 2017 v 19:26 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 3

Tak tady je třetí díl povídky :) Snad se bude líbit a budu moc ráda, když připíšete nějaký ten komentík :)


Ráno jsem se probudila s dobrou náladou. Otočila jsem se na druhý bok, abych se mohla podívat na Sasukeho, ale nikde nebyl. Asi vstal dříve. Takže jsem se nad tím moc nepozastavovala. Myslela jsem, že bude v kuchyni snídat. S úsměvem jsem tam vešla.
"Sasuke?" Zavolala jsem na něj, ale nikdo se mi neozval. Úsměv mi z úst zmizel, když jsem prošla celou chatu a Sasuke nebyl k nalezení. Umyla jsem se v koupelně a šla si připravit něco k jídlu. Na kuchyňské lince jsem objevila kousek papíru. Vzala jsem si ho do ruky a začala číst.

Řeka života 2

7. ledna 2017 v 21:53 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 2


Probudila mě bolest, která se linula z ramena a stehna do celého těla. Byla jsem si sto procentně jistá, že mě bolí i vlasy na hlavě. Pootevřela jsem oči, ale jen trošku, protože víc to nešlo. Byla jsem strašně unavená. Viděla jsem jen obrysy věcí v pokoji, kde jsem ležela. Zřejmě je asi noc.

Řeka života 1

5. ledna 2017 v 18:40 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 1

Omlouvám se těm, které jsem zklamala ninja světem, ale bylo to nerozhodně 2:2 hlasům. Tak jsem se rozhodla, že když povídka Ochránce byla z normálního světa, bude tady ta z ninja světa. Samozřejmě pokud budete chtít, příští povídka bude z normálního světa :) mám už ji tak v hlavě v bodech vymyšlenou :) pěkné čtení přeji :)

Smysl života? Každý má nějaký jiný. Každý má něco pro co žije, bez čeho by byl jeho život smutný a opuštěný. A já ten smysl našla před pěti lety. Nevěděla jsem, jestli mám plakat smutkem a nebo štěstím, když jsem se tu novinu dozvěděla. Přece jen, bylo mi teprve dvacet. Nevěděla jsem, jak to budu všechno zvládat. Ale nakonec, nakonec jsem ta nejšťastnější žena na celém světě a teď vím, že tehdy to určitě byly slzy štěstí…

Řeka života - recenze

4. ledna 2017 v 19:01 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života


Nová povídka bude v ninja světě. Rozhodla jsem se tak, protože ta minulá byla v normálním.

Děj se odehrává po válce ninjů, kde Naruto a Sasuke pomohli k vítězství a Sasuke dostal milost. Pár let Sakura Sasukeho neviděla, až jednou na misi ho potká a neovládne své city. Po té co se dostane domů uběhne pár měsíců a ona zjistí, že je těhotná. Narodí se ji syn jménem Daisuke. Ale většinou mu říká Dai. Hinata chodí od vítězné války s Narutem, kterým se stane po pár měsících těhotenství Sakury taky nehoda a Hinata je taky těhotná. Co se stane když Konoze bude hrozit hrozba? Dozví se Sasuke, že má syna? To vše se dozvíte, pokud si přečtete novou povídku Řeka života.

PS: první díl povídky je rozepsaný. Pokud to zítra stihnu dopsat, tak vám jí tu hned přidám :)