Duben 2017

Řeka života 22

26. dubna 2017 v 18:59 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 22


Sasuke
Rychle jsem běžel se Sakurou do nemocnice. Vůbec jsem neměl páru o tom co se stalo. V jednu chvíli s ní mluvím a ve druhé ztratí vědomí a švihne sebou o zem. Tak tak jsem ji stihnul chytit, aby se ještě nebouchla do hlavy. Hlavními dveřmi do nemocnice jsem přímo proletěl a zamířil okamžitě k Tsunade. Když Sakuru viděla, zděsila se a okamžitě ji začala vyšetřovat. Při tom mi popisovala události, které se Sakuře staly za poslední dva dny. Ať jsem si lámal hlavu jak jsem chtěl, také jsem nemohl přijít na to, co se stalo. Bál jsem se o ní. Tak moc jsem se bál o svou lásku.
Strávil jsem se Sakurou v nemocnici pár hodin. Čekal jsem na výsledky vyšetření.

Řeka života 21

15. dubna 2017 v 11:12 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 21


"Jsi nádherná nevěsta maminko." Řekl mi Dai, který seděl jen kousek ode mě na křesle.
"Opravdu ti to moc sluší Sakuro." Přidala se k němu Hinata, která mi pomáhala s oblíkáním.
"Děkuju." Najednou zazvonily zvony, které ohlašovaly poledne.
"Je čas." Zašeptala jsem a otočila se na mou kamarádku. Usmála se a kývla na souhlas. Chytila mi vlečku, ať si na ní nešlápnu a Dai nám držel dveře. Za pár chvil už jsem stála před dveřmi do kostela a čekala, až začnou hrát onu hudbu a dveře se otevřou. Přede mnou jako družička a družba stála Himawari a Daisuke.

Řeka života 20

5. dubna 2017 v 21:06 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 20

Tak, je tu další dílek. Sice o trošku kratší, ale doufám, že i tak se vám bude líbit.
PS: Blížíme se do finále :)

Seděli jsme na židličkách a jedli ramen. Daisuke byl mezi námi a pořád se Sasukeho na něco vyptával ohledně mise, všech bojů co zažil a nakonec i na to, jak začínal v akademii. Seděla jsem a ani jsem nemukla. Sledovala jsem jejich šťastné tváře. Myslím, že jsem udělala dobře, když jsem Sasukemu dala ještě jednu poslední šanci.