Květen 2017

Kdo by chtěl další povídku?

30. května 2017 v 23:07 | Kirsten |  Oznámení
Ahojky,

tak povídce s názvem "Řeka života" je konec. Doufám, že se vám alespoň trošku líbila. Pokud si ale dobře vzpomínáte, tak jsem před začátkem psaní téhle povídky dělala něco jako anketu, kde jste si měli vybrat ze dvou povídek. Jedna z ninja světa, což byla tato a druhá z normálního světa. Takže pro mé fanoušky, jestli teda nějaké mám, mám skvělou zprávu. Další povídka může okusit světlo světa. Pokud tedy budete chtít..... :)

Pokud další povídku chcete, rozklikněte celý článek..... :-PŘeka života 24 (Konec)

27. května 2017 v 20:19 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 24

"Sakuro." Zašeptal jsem a ona se na mě krásně usmála. Rychle jsem se za ní rozeběhl a objal ji. Z očí mi sklouzly slzičky štěstí.
"Tak moc jsem se o tebe bál. Bál jsem se, že už tě v životě neuvidím." Zašeptal jsem ji do ucha. Ona pustila tašky na zem a také mě objala. Hlavu mi zabořila do hrudi.
"Taky jsem se bála, že už vás nikdy neuvidím. Tak strašně moc. Proplakala jsem tolik nocí. Při myšlence, že už vás niky nespatřím se mi srdce lámalo na kousky."
"Miluju tě." Řekl jsem ji, když jsem se od ní trošku odtáhl a podíval se jí do očí. Taky je měla lesklé od slz.
"Taky tě miluju." Pousmál jsem se a políbil ji.

Řeka života 23

12. května 2017 v 18:20 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 23

Ahojte, je tady další díleček i když se zpožděním. Měla jsem teď toho celkem hodně, takže jsem nestíhala, ale i tak doufám, že se vám bude díl líbit. Pěkné čtení.

Chodila jsem po světě jak nějaký poustevník skoro tři týdny, než jsem našla místo, které jsem poznala a věděla kudy se vydat do mé vesnice, za mým manželem a synem. Radost vystřídal smutek. Jsem totiž celkem daleko od vesnice a bez čakry mi cesta bude trvat týden. Zlatá čakra a její využití na skákání po větvích. No co. Nic jiného mi nezbývá, než se vydat po svých.