Řeka života 24 (Konec)

27. května 2017 v 20:19 | Kirsten |  Řeka života

Řeka života 24

"Sakuro." Zašeptal jsem a ona se na mě krásně usmála. Rychle jsem se za ní rozeběhl a objal ji. Z očí mi sklouzly slzičky štěstí.
"Tak moc jsem se o tebe bál. Bál jsem se, že už tě v životě neuvidím." Zašeptal jsem ji do ucha. Ona pustila tašky na zem a také mě objala. Hlavu mi zabořila do hrudi.
"Taky jsem se bála, že už vás nikdy neuvidím. Tak strašně moc. Proplakala jsem tolik nocí. Při myšlence, že už vás niky nespatřím se mi srdce lámalo na kousky."
"Miluju tě." Řekl jsem ji, když jsem se od ní trošku odtáhl a podíval se jí do očí. Taky je měla lesklé od slz.
"Taky tě miluju." Pousmál jsem se a políbil ji.

"Já tu jsem taky!" zazněl hlas za námi. Ukončil jsem polibek a otočil jsem se. Daisuke se mračil. Sakura se jen uchechtla. Klekla si na zem a roztáhla paže. Daisuke se rozeběhl a vlítl ji přímo do náručí.
"Mám vás oba dva strašně rád." Řekl nám a usmál se. Cítil jsem se tak šťastný. Tak proto nás Kakashi odvolal a neřekl proč. Bylo to překvapení. Abych byl upřímný, právě se cítím tak o sto kilo lehčí. Spadl mi obrovský kámen ze srdce. Nikdy v životě bych nečekal, že někoho budu tak moc milovat jako Sakuru a Daisukeho. Jsou mým štěstím. Od teď přísahám sám sobě, že už nedovolím, aby oběma někdo ublížil.
"Co bude s tím jídlem? Začínám mít hlad!" řekl Daisuke a chytil se za břicho. Zrovna mu zakručelo v žaludku. Sakura se jen pousmála a postavila se.
"Jen uklidím tenhle nákup a půjdeme na rámen." Odpověděla mu a Daisuke se rozzářil.
"Jupí." Zaradoval se. "Pomůžu ti to uklidit, abychom šli co nejdříve." Usmál jsem se.
"Hotovo!!" zajásal Dai, když už bylo vše uklizeno. "Jdeme!" rozkázal a my se teda vydali na rámen. Chytil jsem Sakuru za ruku a propletl si s ní prsty. Daisuke před námi běhal tam a zpět. Měl jsem možnost, vyzvědět pár informací.
"Kde si byla?" zašeptal jsem, ať to neslyší Dai. Sakura se na mě podívala a oddechla si.
"Orimi." Zašeptala a mě se zužily zorničky.
"Cože? Vždyť jsme ho s Narutem zabili!"
"Né tak docela. Přežil."
"Co ti udělal?" řekl jsem už hlasitě a rozčíleně. Šlehla po mě nazlobeným pohledem.
"Promluvíme si o tom později, až tady nebude Dai. A teď se uklidni." Kývl jsem na souhlas. Za pár chvil jsme dorazili do Ichiraku a objednali jsme si každý po misce rámenu. Strávili jsme odpoledne jako jedna rodina. Byl jsem opravdu moc šťastný.
Večer, když Dai už spal ve své posteli, jsem měl konečně možnost si se Sakurou promluvit. Potřeboval jsem vědět co se stalo. Vyšel jsem z koupelny a lehl si k ní do postele.
"Tak povídej. Chci slyšet všechno." Podívala se na mě zvláštním pohledem a po chvíli se i usmála.

Sakura
Po poslední větě, kterou řekl, že chce slyšet všechno, jsem se zarazila. Podívala jsem se mu do očí a zase se v nich topila. Když všechno, tak všechno. Měla bych na něj vybalit i to, že budeme mít dceru. Myslím, že bude rád. Usmála jsem se na něj a začala jsem s vyprávěním. Řekla jsem mu vše, co se u Orimiho stalo a jak jsem ho zabila.
"Jsem tak moc rád, že si se z toho sama dostala. Asi bych se zbláznil, kdybych tě už v životě neviděl. Můj život je závislý na tom tvém. Miluju tě tak strašně moc, že bez tebe bych to tady nezvládl. Jsi celý můj život." Řekl mi. Bylo to tak dojemné. Musela jsem ho políbit. Líbali jsme se celkem dlouho. Jenže pak i když jsem nechtěla, jsem se od něj odtáhla. Musím mu to říct, teď je na to nejvhodnější chvíle.
"Nebyla jsem sama" zašeptala jsem, když jsem se mu dívala do očí.
"Cože?" zřejmě nechápal. No nedivím se.
"Nedostala jsem se z toho sama. Nebýt někoho, tak by jsem byla už po smrti."
"Nebýt koho? Kdo ti pomohl?" usmála jsem se na něj tím nejkrásnějším úsměvem a položila jsem si levou ruku na bříško. Pravou jsem ho pohladila po tváři.
"Naše dcera." Vykulil na mě oči.
"Cože?" zeptal se překvapeně.
"Jsem těhotná. Čekáme spolu další dítě. A ona mi pomohla se dostat z té bryndy, do které jsem se dostala." Chvíli se na mě díval jak na idiota a pak se usmál tím jeho nejkrásnějším úsměvem. Chytil mě za ruku a přitáhl si mě do náručí. Seděla jsem mu mezi nohama a opírala se o jeho hruď. On mě svýma rukama objímal a jeho dlaně končily na mém bříšku.
"Miluju tě. Jsem ten nejšťastnější člověk." Políbil mě do vlasů. "Jak víš, že to bude ona?" zeptal se mě. Usmála jsem se a popsala mu své setkání s babkou kořenářkou.
"Bude to silná kunoich Sasuke." Zašeptala jsem.
"Ano to bude. Přeci jen má co podědit."
"To sice ano, ale to mé omdlévání a výpadky čakry. Za to může ona."
"Važně?" zeptal se mě překvapeně a já mu to celé vysvětlila. Pak se zasmál.
"Čemu se směješ?" zeptala jsem se ho překvapeně.
"To Daisuke nebude rád, že jeho mladší sestra bude lepší jak on." Usmála jsem se.
"Budou oba dva stejně silní." Zašeptala jsem a pootočila hlavu k němu. On se jen pousmál a znovu mě políbil. Tentokrát jsme se od sebe neodpojovali. Líbali jsme se a užívali si jeden druhého. Milovali jsme se skoro celou noc.
Na druhý den ráno při snídani, jsme to chtěli Daiovi oznámit. Počkali jsme až dojí chleba a já začala.
"Daisuke? Co by si řekl na to, kdyby si už nebyl sám?" podíval se na mě jak na idiota.
"Já ale nejsem sám. Mám vás a Himu."
"Tak to maminka nemyslela." Zapojil se do toho Sasuke. "Myslela to tak, jestli by si byl rád, kdyby si měl nějakého sourozence."
"No jasně! Budeme spolu trénovat! Bude to super." Usmála jsem se a zhluboka vydechla. Spadl mi kámen ze srdce. Sasuke mi chytil ruku a políbil mi ji.
"To jsem ráda, že to takhle bereš. Protože za pár měsíců, bude na světě tvůj sourozenec."
"Super. Budeme s bráchou rivali. Budeme soupeřit o to kdo bude lepší. A to samozřejmě budu já, protože budu starší!!" radoval se a spiklenecky se usmál.
"Ono to bude ale děvče. Budeš mít sestřičku." Odpověděl mu pobaveně Sasuke.
"To nevadí! Budu ji chránit a nikdo ji ani vlásek nezkřiví! Budu velký brácha ochránce." Usmála jsem se na něj.
"Ty jsi můj malý šikula." Úsměv mi oplatil a pak rychle vyletěl ze židle.
"Proboha to už je tolik? Příjdu pozdě do akademie." Zahulákal a zmizel za dveřma.
"Vidíš. Říkal jsem ti, že je rozumný. Vzal to v pohodě." Řekl mi Sasuke a pohladil mi bříško.
"Je to můj malý šikula." Usmála jsem se. Sasuke se mi zadíval do očí a pomalu se přibližoval až mě políbil. Polibky byly jemné a plné lásky.
"Myslím, že by jsme měli jít dohnat to, co nám Orimi vzal." Zašeptal mi do ucha a vzal mě do náruče. Odnesl mě do naší ložnice.
Za sedm měsíců, v jedno krásné ráno, když jsem zrovna chystala snídani, jsem dostala hroznou křeč do břicha. Předklonila jsem se a sykla bolestí.
"Maminko co ti je?" přiběhl ke mně Dai a strachoval se.
"Sestřička chce jít na svět za námi."
"Co mám dělat? Jak ti mám pomoct?"
"Zavolej tatínka. Je v koupelně." Daisuke na nic nečekal a vyběhl schody jako vítr. Za okamžik už byl dole i se Sasukem.
"Sakuro si v pořádku?" strachoval se i on. Jen jsem zakroutila hlavou a vykřikla. Zrovna přišla kontrakce.
"Sasuke rodím. Odnes mě za Tsunade prosím." Zašeptala jsem mezi vdychy. Sasuke mě vzal do náručí a utíkal se mnou do nemocnice. Daisuke mu byl v patách.
Tsunade mě přijala hned. Okamžitě semnou šla na porodní sál. Sasuke s Daisukem zatím čekali v čekárně. Porod byl dlouhý a já byla už celkem vyčerpaná.
"Naposledy zatlač a bude to." Křikla na mě Tsunade a já ji poslechla. Nasbírala jsem poslední sílu a zatlačila. Najednou jsem uslyšela dětský křik. Má dcera byla na světě. Umyli ji a položili mi ji do mého náručí.
"Zavolám tvou rodinu." Řekla mi a já jen kývla na souhlas. Nemohla jsem mluvit. Nemohla jsem najít slova. Jen jsem hleděla na svou dceru. Vypadala stejně jako Daisuke. Vlasy po Sasukem, ale oči po mě. V koutku své mysli jsem se modlila, ať má vlasy po mě, ale nestalo se. Nicméně i tak je nádherná.
"Tak to jsi ty, ta která mě po celé těhotenství tak trápila, když sis hrála s mou čakrou." Zašeptala jsem ji a ona se usmála. Jako by mi rozuměla. Musela jsem se pousmál.
"Sakuro."
"Maminko." Zaznělo od dveří dvojhlasně a já se tam podívala a usmála se.
"Pojďte dál." Přišli k mé posteli.
"Je krásná." Řekl mi Sasuke. "Děkuju." Poděkoval a já se na něj jen usmála.
"Můžu?" zeptal se a ukázal na malou. Kývla jsem na souhlas a podala mu jí do náručí.
"Jak se jmenuje?" zarazil mě otázkou. Vždyť my jsme vlastně ani neprobírali jak se bude jmenovat. Podívala jsem se mu do očí.
"Vyber nějaké jméno. Nechám to na tobě. Já Daisukemu taky vybírala."
"Vážně?" zeptal se překvapeně a já jen kývla na souhlas.
"Sarada. Bude to Sarada." Usmála jsem se na něj.
"Krásné jméno."
"Maminko jsi skvělá." Řekl mi Daj a skočil ke mně do postele. Objal mě a políbil na čelo. Objetí jsem mu opětovala.

Jsem tak neskonale ráda za rodinu, kterou mám. Tak jak to na začátku mého příběhu vypadalo zle a že budu na všechno do konce života sama, se to nakonec vše v dobré obrátilo. Mám syna, který je hodný a chrání mě za všech okolností. Mám manžela, kterého miluju nejvíc na světě, a teď do toho přibyla i dcera. Podle předurčení babky kořenářky to bude velice silná kunoich. Tak co víc si přát? Mám vše, co jsem v životě vždy chtěla. I když má cesta nebyla zrovna růžová a musela jsem si projít hodně nástrahami, tak i tak jsem došla do svého cíle. A i když to není vždy růžové, tak teď už vím, že to nejhorší mám za sebou, teď už na to nejsem sama. Teď po mém boku stojí Sasuke, Daisuke a Sarada. Má rodina. Mé štěstí. Můj život.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eweline Eweline | 27. května 2017 v 21:44 | Reagovat

"Sniff .. sniff" ... tak moc dokonalýý!! Děkujeme! :)

2 narutoshupiden narutoshupiden | 28. května 2017 v 11:15 | Reagovat

děkuji kráná povídka

3 Saruma Saruma | Web | 28. května 2017 v 13:22 | Reagovat

Je to znovu nádhera :-)

4 nena nena | 29. května 2017 v 21:45 | Reagovat

Bola to krásna poviedka, s príjemným záverom :) Dúfam, že v blízkej dobe začneš s nejakou ďalšou, samozrejme až bude čas a chuť :)

5 DorothyKipsy DorothyKipsy | E-mail | 17. července 2017 v 22:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170717

6 DorothyKipsy DorothyKipsy | E-mail | 18. července 2017 v 21:49 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

7 DorothyKipsy DorothyKipsy | E-mail | 19. července 2017 v 3:20 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

8 Arlenefal Arlenefal | E-mail | 22. července 2017 v 15:49 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

9 Arlenefal Arlenefal | E-mail | 22. července 2017 v 20:55 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

10 Flossiebof Flossiebof | E-mail | 25. července 2017 v 21:26 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

11 Flossiebof Flossiebof | E-mail | 26. července 2017 v 2:52 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

12 Carolyninjup Carolyninjup | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 Avito777unone Avito777unone | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:42 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито краснодарский край
авито +в краснодаре со скидкой
акции авито
авито нижний
авито объявление бесплатно отдам

14 Avia777kl Avia777kl | E-mail | 16. srpna 2017 v 16:31 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты дешево победа
купить билет +на самолет дешево аэрофлот официальный
авиабилеты дешево авиакомпания s7
авиабилеты s7 airlines7 официальный сайт дешевые билеты
авиабилеты дешево s7 официальный сайт

15 Dannyboinc Dannyboinc | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:43 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

16 BethanyAle BethanyAle | E-mail | Web | 6. října 2017 v 22:43 | Reagovat

https://storify.com/NetBanking2/guidelines-to-obtain-buy-accutane-online

17 AlysonRrf AlysonRrf | E-mail | Web | 9. října 2017 v 2:22 | Reagovat

Hey all! Lately I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-withdrawal-timeline>interaction</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 AlysonQcu AlysonQcu | E-mail | Web | 18. října 2017 v 17:24 | Reagovat

https://www.reddit.com/r/SEO/comments/74udoj/buy_levitra_online/

19 MIABdp MIABdp | E-mail | Web | 18. října 2017 v 21:03 | Reagovat

http://juegosfriv.eu/profile/cedricgrein.html

20 Avito321Sl Avito321Sl | E-mail | 21. října 2017 v 10:56 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

почему авито просит деньги за разовое размещение
авито продажа аккаунта
авито стали брать деньги за
аккаунт танков на авито
отвязать телефон от заблокированного аккаунта авито

21 AlysonMqe AlysonMqe | E-mail | Web | 22. října 2017 v 0:17 | Reagovat

http://games4king.com/profile/louisabromi

22 BethanyTmk BethanyTmk | E-mail | Web | 26. října 2017 v 14:12 | Reagovat

https://www.instapaper.com/p/5969132

23 BethanyTtz BethanyTtz | 27. října 2017 v 4:43 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a disaster. I am already freaking out maybe I should <a href=https://genericdrugs.site123.me/>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

24 Hope Hope | 6. června 2018 v 7:41 | Reagovat

Naprostá bomba :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama