Když pomsta (ne)vyšla 2/2

7. července 2018 v 11:14 | Kirsten |  Povídky odemě pro vás

Když pomsta (ne)vyšla 2/2


Na druhý den k večeru se Sakura vydala k Hinatě domů, kde bude nocovat, aby si mohly holky pořádně popovídat a spolu pak jít do školy.
"tak co Hin jaký byl včerejší doprovod domů?" Hinata se začervenala.
"Bylo to skvělé. Cítila jsem se opravdu krásně a Naruto mi dokonce dal i pusu na rozloučenou. Už se nemůžu dočkat až ho zítra ve škole uvidím. Dokonce mi i ráno napsal dobré ráno má Hinatko jak pak ses vyspinkala. Je prostě úžasný." Rozplývala se nad Narutem. Sakura se jen pousmála. Měla radost z toho že je Hinata konečně šťastná.
"No ale co ty a Sasuke? Jak to pokračovalo s vámi." Byla zvědavá Hinata.
"No co ti budu povídat. Všechno jde podle plánu."
"Takže si mu dovolila, aby tě políbil a tak?"
"No něco na ten způsob." Snažila se z toho vykroutit Sakura.
"No počkej počkej. Co se dělo?" přimhouřila oči a propalovala pohledem Sakuru.
"No….jak to říct." Podrbala se Sakura na hlavě.
"Ty si s ním spala!!!!!!" zakřičela Hinata a Sakura ji hned okřikla ať je zticha.
"Vždyť si akorát udělala to na co čekal!"
"To sice jo, ale vlastně ne."
"Jak to zase myslíš?"
"Je pravda, že jsem s ním spala. A musím uznat, že na to jak byl opilý, byl i moc dobrý. Lepší sex jsem nezažila."
"Sakuro…!!!"

"Neboj se Hin. Jde to všechno podle mého plánu. Jen zítra ve škole musíš trošku lhát."
"Lhát a v čem jako? Vždyť víš, že lhaní mi moc nejde."
"Vím, ale pro můj plán je to celkem důležité. Potřebuju abys mi potvrdila, že jsem spala minulou noc u tebe. Že si viděla, jak mě Sasuke doprovodil k tobě domů a společně jsme pak šli spát."
"No to snad zvládnu."
"Dobře budu na tebe spoléhat." Zasmála se a obě zalehly do postele.
Na druhý den konečně vstali celkem brzy a vydali se do školy. Sakura už se těšila jak uvidí Sasukeho a nandá mu to před ostatními, protože moc dobře věděla, že jí Sasuke bude chtít ponížit i před veřejností.
Zatím co Sakura s Hinatou šly konečně pomalým krokem do školy, před školou už byl Naruto se Sasukem a rozebírali sobotní párty.
"Tak co Sasuke jak si pokročil ve svádění Sakury?" byl zvědavý Naruto. Sasuke se vítězoslavně usmál.
"No samozřejmě že podle očekávání. Dostal jsem ji do postele, takže to je můj nový rekord ve sbalení holky." Naruto nemohl uvěřit vlastním uším.
"To si děláš srandu, že jo."
"Nene. Skvěle jsem si užil a musím říct, že v posteli byla vážně dobrá." Naruto otevřel pusu do kořán a stále tomu nemohl uvěřit.
"No a jak se chovala ráno?"
"Nijak. Po tom co se probudila odešla. Ráno už jsem ji v posteli neměl."
"To je nějaké divné ne? Všechny s radostí čekaly až do rána a Sakura odešla?"
"Třeba se cítila trapně. Co já vím. Koukej tamhle jdou. Hned si krasavici trochu podám. Připrav si litr kamaráde." Rozesmál se Sasuke a Naruto se otočil tím směrem odkud holky přicházely. Krásně se usmál na Hinatu a zamával na ní. Ta mu úsměv opětovala. Za to Sakura se na Sasukeho ani nepodívala a šla pořád dál. Čekala, že ji Sasuke osloví a dočkala se. V mysli se jen pousmála, protože zatím ji vše vychází podle plánu.
"Tak co Sakuro jak se ti líbila včerejší noc semnou?" Všichni co byli kolem ztichli a pozorovali co se bude dít. "Lepšího si v posteli neměla co?" Sakura se zastavila a otočila se na něj.
"O čem to tu meleš?" přizdvihla obočí, aby to vypadalo přesvědčivěji, že vlastně nemá ani páru o tom o čem mluví.
"Ale nedělej se. Krásně jsme si v sobotu v noci zasexovali. Klidně přiznej, že by jsi chtěla znovu." Zašklíbl se. Sakura se rozesmála, což Sasuke trošku nechápal.
"Nevím s kým si sexoval Sasuke, ale semnou určitě ne. Já spala u Hinaty. Ale jsem velice ráda, že na mě až tak myslíš, že se ti o mě i zdálo." Vysmála se mu přímo do obličeje.
"Nespala si u Hinaty ale u mě. Tak to přiznej."
"Nemám co přiznávat. Navíc Hin je tady tak se ji zeptej." Sasuke se otočil na Hinatu.
"Spala u tebe?"
"J-jo spala." Zakoktala, ale naštěstí si toho nevšiml nikdo krom Sakury. Sasuke se zamračil. A Sakura se rozesmála ještě víc.
"Takže Sasuke….tobě se zdají sexuálni sny o mě? To teda musíš opravdu po mě toužit, ale věř, že já nemám zájem. Čauky." Řekla mu s úsměvem na tváři a i s Hin se vydaly do třídy. Naruto a ostatní se jen smáli.
"No Sasuke, vypadá to, že litr asi budeš spíše dávat ty mi!"
"To nedává smysl! Spal jsem s ní vím to jistě. Ještě jsme si dávali víno. Ráno jsem zbytek dával do lednice a umýval skleničky. Teda vlastně…." Zamyslel se.
"Co?" ptal se zvědavý Naruto.
"Teď když nad tím přemýšlím umýval jsem jen jednu." Zamračil se.
"No zřejmě se ti to vážně jenom zdálo. Ale tak neztrácej naději. Ještě máš tento týden. Živé sny jsou někdy lepší jak realita." Smál se mu Naruto a vydal se také do třídy.
V první hodině nad tou nocí Sasuke přemýšlel, ale moc tomu nerozuměl. Byl si stoprocentně jistý, že s ní spal. Ale je pravda, že ráno tam byla jen jedna sklenička.
"Že by se mi to opravdu jen zdálo?" zamumlal si pod nosem. Sakura tu větu slyšela a jen se pro sebe usmála. Dostala ho přesně tam, kde ho chtěla mít.
Celkově den ve škole utekl celkem rychle a byl konec vyučování. Při posledním zazvonění se žáci klidili ke skříňkám, aby mohli opustit školu.
"Sakuro jdeš? Čeká na mě Naruto, tak aby nečekal moc dlouho." zeptala se Hinata, když se Sakura ze židličky nezvedla a ťukala si něco do telefonu.
"Jen jdi za Narutem a užijte si pěkný den. Já ještě odepíšu mamce na SMS a půjdu taky." Usmála se na ní.
"Dobře tak si kdyžtak zavoláme. Ahoj." Rozloučila se se Sakurou a jako poslední opouštěla třídu. Sakura odeslala SMS a začala si házet věci do tašky. Najednou si k ní někdo přisedl. Sakura se na onoho člověka podívala.
"Co po mě zase chceš Sasuke?" ten se na ní usmál.
"Opravdu si spala u Hinaty? Protože jestli to je lež a nechtěla si to přiznat před ostatními tak….."
"Tak co?" skočila mu do řeči.
"Já jen, že to byla vážně skvělá noc a moc se mi to líbilo." Řekl ji a doufal, že se přizná, že to pravda byla. Sakura ho měla ale přečteného. Věděla, že se umí tvářit vážně i když si dělá srandu. Tenhle ten pohled mu moc nevěřila.
"Jsem ráda, že se ti to semnou líbilo." Řekla mu a zasmála se.
"Takže to byla pravda!" řekl ji.
"Ne nebyla. Opravdu se ti to zřejmě zdálo. Já byla u Hinaty. Sám si mě tam doprovázel." Řekla taky vážně. Zadívala se mu do očí tak jako on ji. Ani jeden se od očí druhého nemohl odtrhnout. Oba dva se v nich topili. Něco je v nich uchvátilo. Sakura se ale probrala jako první a uhnula pohledem.
"Tak to potom musím říct, že jsem měl ten nejkrásnější sen v mém životě." Řekl potichu Sasuke a Sakura se na něj zase podívala. Zase vypadal jako by to myslel vážně, ale nevěřila mu to.
"Vrátil se zpět do hry, ve které mě chce dostat. Řekne vše aby mě oblbnul." Pomyslela si.
"Tak hlavně, že to nebyla realita." Odpověděla mu na to a zvedla se ze židle a odcházela pryč.
"Počkej!" zavolal na ní Sasuke. Chtěl s ní strávit nějaký čas. Přeci jen chce, aby se do něj Sakura zamilovala.
"Co je?" zeptala se a otočila se na něj.
"Nešla by si na kafe?" vypadlo z něj.
"Promiň ale dneska to nejde. Musím domů. Jedeme s mamkou za babičkou."
"A co zítra?"
"To jdu k zubaři." Sasuke si vzdechnul. Bylo mu jasné, že s ním žádný čas trávit nechce.
"Můžeme ale zajít v pátek na tu skleničku, jak si chtěl minulý týden." Řekla mu a Sasukemu se rozzářily oči.
"Dobře. To budu rád." Usmál se na Sakuru a společně odcházeli pryč ze školy domů. Cestu měli do půlky stejnou. Celou dobu si povídali a smáli se. Oba dva se cítili moc dobře s tím druhým, až je to překvapovalo.
Celý týden ve škole Sasuke pokukoval po Sakuře. Ta si toho moc dobře všimla, ale dělala jako že nic. Musela uznat, že ji to těšilo.
Nastal osudný pátek a Sakura se se Sasukem vydali do nedalekého baru. Docela dobře se bavili a popíjeli. Sakura to samozřejmě ředila až moc nealkem, aby ji to nelezlo tak do hlavy.
"Víš že máš moc krásné zelené oči?" zašeptal ji Sasuke do ucha a Sakura se jen usmála.
"Víš, že když si sám sebou a nehraješ si na machra jsi docela fajn kluk?" vrátila mu kompliment a podívala se do jeho krásných očí. Sasuke se na ní také usmál a pomalu se k ní nakláněl a chtěl ji políbit. Jenže to si Sakura nemohla dovolit. Je tu kolem moc lidí. Uhnula s hlavou na bok.
"Promiň musím si odskočit." Řekla a odešla rychle na záchod. Sasukemu se rozbušilo srdce.
"Co to k sakru je?" zašeptal si sám pro sebe a šáhl si na hruď. Byl smutný, že mu nevyšel ten polibek.
Strávili tam spolu ještě nějakou chvíli a při odbití jedné hodiny ranní zaplatili útratu, teda Sasuke zaplatil a vydali se směrem domů. Cestou blbli jako malé děti. Houpali se na houpačce v parku a po té se Sakura rozutíkala pryč. Za pár metrů se otočila na Sasukeho.
"Že mě nechytíš!" Sasuke se zasmál a rozutíkal se za ní. Běhali kolem dokola od jednoho stromu k druhému. Až Sasuke nastražil na Sakuru malou lest a za jedním stromem si na ni počkal. Když k němu doběhla chytil ji a opřel o kmen. Tělem se na ni nalepil a ruce si dal vedle její hlavy.
"Chytil jsem tě." Zašeptal ji a hluboce se ji zadíval do očí. Po té se pomalinku přiblížil a políbil ji. Strašně se mu to líbilo. Chutnala tak sladce. Nechtěl přestat. Ale bohužel musel. Oba dva se potřebovali nadechnout. Usmál se na ni a chytil ji za ruku.
"Pojď." Řekl a oba dva se rozešli dál. Pár minut bylo ticho a ani jeden nepromluvil. Oba byli ponoření ve svých myšlenkách. Přemýšleli o tom jak jim ty jejich plány vychází. I když ale oba dva na sebe šili boudu, museli přiznat, že jim je ve společnosti toho druhého strašně moc dobře.
"Naši nejsou doma. Nezajdeš ještě na skleničku?" prolomil ticho Sasuke a krásně se na Sakuru usmál. Ta mu úsměv oplatila a kývla na souhlas. Sasuke Sakuru zavedl do kuchyně a oběma nalil sklenici vína. Chvíli si povídali a popíjeli. Když byli u třetí skleničky, vzal Sasuke Sakuru do svého pokoje. Zavřel za nimi dveře a přiblížil se na milimetr k Sakuře. Jemně ji políbil a vzal ji z rukou skleničku a opatrně ji položil na stůl, tak jako tu svou. Pak se znovu začal věnovat Sakuře. Jemně ji líbal na rty, víčka a krk. Sakura se cítila v sedmém nebi. Vzrušovalo ji to více a více. Také si ukořistila jeho ušní lalůček a políbila ho. Sasuke sykl blahem.
"Chci tě Sakuro. Tak moc tě chci." Zašeptal ji a dravě ji políbil. Sakura mu polibky vracela.
"Tak si mě vem." Zašeptala Sasukemu do ucha a sundala mu tričko. Sasuke nebyl pozadu a také začal Sakuru pomalu svlékat. Položil ji opatrně na postel. Skoro jako porcelánovou panenku. Tolik opatrnosti a něžnosti od něj nedostala ani před týdnem. Jak to, že hned nešel na věc. Bloumalo Sakuře v hlavě. Ale když se s ní začal mazlit a líbat ji po celém nahém těle, už nemohla přemýšlet nad ničím jiném než nad tím, jak skvěle se cítí a jak vzrušená je. Oba dva si to užívali. Oba dva byli konečně šťastní.
Když skončili, Sasuke si přitáhl Sakuru k sobě blíž, chytil ji za ruku a propletl si s ní prsty. Zabořil si obličej do jejich vlasů a nasával omamující vůni.
"Bylo to krásné" zašeptal ospalý Sasuke.
"Jo to bylo." Řekla už uklidněná Sakura. Přemýšlela nad tím jak se ji tohle milování líbilo. Když najednou se potichu rozplakala. Došlo ji, že se ji to až tak líbit nemělo. Vždyť se mu chtěla pomstít a né se do něj zamilovat. Ano přiznala barvu. Choval se k ní za poslední týden tak skvěle. Povídali si a bavili se bez jediné urážky, že si ji dokázal získat, i když Sakura věděla, že to na ní jen hraje. Že to co ji říkal a jak se k ní choval bylo jen kvůli sázky s Narutem. Jinak by to nedělal. Musela si v duchu vyliskat. Chtěla se mu pomstít a ublížit mu tak jako on ubližoval těm holkám, ale místo toho ublíží akorát sobě. Zavřela oči a potlačila nezbedné slzičky. To co k Sasukemu po téhle noci začala cítit nesmí překazit její plán. Jak jinak by si uvědomil, že holky nejsou hračky.
Slyšela jak Sasuke pravidelně oddechoval. Otočila se na druhý bok a zadívala se na jeho tvář. Malinko se pousmála a políbila ho na čelo. Sasuke se zavrtěl a otočil se zády k ní. Znovu se malinko usmála a opatrně se zvedla a oblékla si své věci, které musela hledat na podlaze. Vzala si jednu skleničku vína a dopila zbytek co v ní byl. Po té potichu opustila jeho pokoj. Došla do kuchyně, kde skleničku umyla a vrátila ji zpět do skříňky. Pak opustila dům Uchihu. Rychle se rozběhla k sobě domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama